Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 13:32:58

Понад 914 млн. грн. перерахувала до державного бюджету Чернігівська митниця

13.07.2013   10:53

Незважаючи на будь-яку пору року, а особливо влітку, робота на кордоні напружена. Тільки протягом першого півріччя митний кордон України у Чернігівській області перетнули більш ніж 2 млн. громадян, 579 тис. транспортних засобів та понад 3 млн. тонн вантажів.

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області з початку року складає 752,8 млн. дол. США, з них експорт - 220,7 млн. дол. США та імпорт – 532 млн. дол. США., що за вартісними показниками – на 0,2% менше, а за ваговими – на 7,5% більше, ніж за відповідний період минулого року. Основні торгівельні країни-партнери – Росія, Білорусь та Великобританія.

Чернігівською митницею Міндоходів перераховано до Державного бюджету України понад 914 млн. гривень. При цьому найбільші суми митних платежів у січні-червні цього року надійшли від митного оформлення нафтопродуктів, добрив, тютюнової сировини, паперу, виробів з шоколаду, а також корму для тварин.

Останні новини Чернігівщини

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО 10:59

Сезон активних дорожніх робіт уже закінчився. Всі заплановані проєкти практично реалізовані, далі — роботи виключно в режимі аварійної ліквідації. Куди спрямували кошти — поінформував на брифінгу в облдержадміністрації начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина.

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини