Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 травня, 22:13:29

Представники Європейської комісії відвідали чернігівських фермерів

12.10.2011   05:41Агенцiя

Представники Європейської Комісії у супроводі співробітників столичного Інституту економіки і прогнозування НАН України побували у Прилуцькому районі, де відвідали два сільськогосподарських підприємства – ТОВ “Крокукрзалізбуд ” (с. Білорічиця) та фермерське господарство “Волошка” (с. Рудівка).

Днями представники Інституту перспективних технологічних досліджень, який працює при Європейській Комісії відвідали сільськогосподарські підприємства в Чернігівській області. Про це повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

“Науковці з Єврокомісії вивчають перспективи сільського господарства та сільського розвитку країн у рамках Європейської політики добросусідства, – говорить заступник начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Савченко, що супроводжував делегацію під час її перебування на Чернігівщині. – Тому їх цікавили усі аспекти реального життя українських сільгоспвиробників: їх становлення, проблеми на шляху розвитку тощо”.

Зокрема, гості запитували аграріїв, як і чим їм допомагає держава, чи сприяє законодавча база аграрному розвитку, чи влаштовують їх відсотки за банківськими кредитами і таке інше. “В аграрній галузі Європи найбільш поширеним є дрібне фермерство, коли сільгоспвиробник та його родина господарюють на 50-100 гектарах землі, – розповідає О.Савченко. – А у нашій практиці домінують великі господарства, що обробляють по 5-6 тисяч гектарів, тому представники Єврокомісії були дещо здивовані і запитували, як працює механізм великого аграрного бізнесу. Проте більше їх цікавили дрібні фермерські господарства, а також особисті підсобні господарства селян”.

У рамках візиту в Україну співробітники Інституту перспективних технологічних досліджень при Єврокомісії також відвідали фермерські господарства у Житомирському районі Житомирської області та провели зустріч в Інституті економіки і прогнозування НАН України (Київ).

Під час зустрічі, в якій брав участь директор цього інституту академік Валерій Геєць, були презентовані проекти Європейського Союзу в Україні, обговорювались такі питання, як потенціал дрібнотоварного сектору в аграрній галузі, людський капітал та фінансові ресурси в сільській місцевості тощо.

Останні новини Чернігівщини

За місцем роботи, проживання, у місцях скупчення людей – де у Чернігові можуть вручити повістку

За місцем роботи, проживання, у місцях скупчення людей – де у Чернігові можуть вручити повістку 20:00

У Чернігові вручають повістки чоловікам призовного віку не тільки у військкоматах, а й у місцях масового скупчення людей: у парках, скверах, ринках, торгових центрах

У Чернігові поліцейські припинили протиправну діяльність чоловіка, який збував психотропні речовини

У Чернігові поліцейські припинили протиправну діяльність чоловіка, який збував психотропні речовини 19:30

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 25-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував психотропні речовини через кур'єрську службу

Ніжинська громада отримала чергову допомогу від європейських партнерів

Ніжинська громада отримала чергову допомогу від європейських партнерів 19:24

Громада отримала два дизель-генератори потужністю 10 кВт та 7 кВт та два бензин-генератори потужністю 3,5 кВт.

Фінська організація допомагатиме відновити освітній процес на Чернігівщині

Фінська організація допомагатиме відновити освітній процес на Чернігівщині 19:09

Чернігівська ОВА використовує усі можливості, як в Україні, так і у всьому світі, аби прискорити відновлення області.

Захисники Чернігова: Ярослав з Ніжина

Захисники Чернігова: Ярослав з Ніжина 15:45

З початком повномасштабної війни Ярослав зі столиці поїхав до рідного Ніжина, щоб побачитися з сином. Потім планував відразу йти у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, щоб потрапити до війська.