Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 10:05:48

Представники Європейської комісії відвідали чернігівських фермерів

12.10.2011   05:41Агенцiя

Представники Європейської Комісії у супроводі співробітників столичного Інституту економіки і прогнозування НАН України побували у Прилуцькому районі, де відвідали два сільськогосподарських підприємства – ТОВ “Крокукрзалізбуд ” (с. Білорічиця) та фермерське господарство “Волошка” (с. Рудівка).

Днями представники Інституту перспективних технологічних досліджень, який працює при Європейській Комісії відвідали сільськогосподарські підприємства в Чернігівській області. Про це повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

“Науковці з Єврокомісії вивчають перспективи сільського господарства та сільського розвитку країн у рамках Європейської політики добросусідства, – говорить заступник начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Савченко, що супроводжував делегацію під час її перебування на Чернігівщині. – Тому їх цікавили усі аспекти реального життя українських сільгоспвиробників: їх становлення, проблеми на шляху розвитку тощо”.

Зокрема, гості запитували аграріїв, як і чим їм допомагає держава, чи сприяє законодавча база аграрному розвитку, чи влаштовують їх відсотки за банківськими кредитами і таке інше. “В аграрній галузі Європи найбільш поширеним є дрібне фермерство, коли сільгоспвиробник та його родина господарюють на 50-100 гектарах землі, – розповідає О.Савченко. – А у нашій практиці домінують великі господарства, що обробляють по 5-6 тисяч гектарів, тому представники Єврокомісії були дещо здивовані і запитували, як працює механізм великого аграрного бізнесу. Проте більше їх цікавили дрібні фермерські господарства, а також особисті підсобні господарства селян”.

У рамках візиту в Україну співробітники Інституту перспективних технологічних досліджень при Єврокомісії також відвідали фермерські господарства у Житомирському районі Житомирської області та провели зустріч в Інституті економіки і прогнозування НАН України (Київ).

Під час зустрічі, в якій брав участь директор цього інституту академік Валерій Геєць, були презентовані проекти Європейського Союзу в Україні, обговорювались такі питання, як потенціал дрібнотоварного сектору в аграрній галузі, людський капітал та фінансові ресурси в сільській місцевості тощо.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини