Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 16:56:50

Створення комфортних умов для ведення бізнесу – необхідна умова розвитку економіки

11.07.2013   09:43

Із створенням Міністерства доходів і зборів та за рахунок об'єднання податкового і митного аудиту суттєво зменшується кількість візитів на підприємства, тобто замість 2-х перевірок буде лише одна.

Це знайшло позитивні відгуки у бізнес-середовищі Чернігівщини.

За статистикою, протягом першого півріччя 2013 року проведено 656 документальних перевірок (планових та позапланових), що на 9,4% менше, ніж за аналогічний період минулого року. За їх результатами  сума надходжень збільшилась на 4,0 млн.грн. (22,2 млн.грн. за 6 місяців 2013 року порівняно з 18,2 млн.грн. за 6 місяців 2012 року).

З початку року проведено лише 48 планових перевірок, що майже втричі менше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому сума надходжень склала 9,7 млн.грн.

Також проведено 608 позапланових перевірок, за результатами яких до бюджету додатково надійшло 12,4 млн.грн., що в 4 рази більше, ніж торік.

Крім того, перевірками  упереджено безпідставне відшкодування  ПДВ у сумі 1,7 млн. грн.. З початку  року збитки зменшені на 8,5 млн.грн.. Це також дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах на 1,6 млн.грн.

Дистанційно працювати  з клієнтами нового відомства дозволить запровадження електронних сервісів. За рахунок введення електронних перевірок підвищиться якість і зменшиться термін проведення аудиту, - запевняють у Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області.

Такі підходи  до податкового та митного контролю сприятимуть гармонізації відносин з платниками та уникненню зайвого  втручання у діяльність сумлінних платників податків.

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.