Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 16:51:25

Держфінінспекція в Чернігівській області виявила порушення при проведенні ревізії ПАТ «Хімтекстильмаш»

11.07.2013   08:32Агенцiя

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області під час ревізії ПАТ «Хімтекстильмаш» виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 2402 тис.гривень.

Протягом ІІ півріччя 2010, 2011 та 2012 років Товариством не проводились відрахування до державного бюджету 30% обсягу коштів від фактичної сплати орендарями за оренду державного майна, в результаті чого втрати державного бюджету склали – 101 тис.гривень.

В результаті реалізації продукції за цінами, нижчими від виробничої собівартості, Товариством недоотримано фінансових ресурсів на суму 293 тис.гривень.

Також виявлено прострочена дебіторська заборгованість по розрахунках за постачання обладнання в сумі 521 тис.грн, по якій Товариством не проводилась претензійно – позовна робота, резерв сумнівних боргів не нараховувався і яка взагалі відсутня в обліку дебіторів.

До того ж Товариством безпідставно списано дебіторську заборгованість на суму 1439 тис.грн по розрахунках з ЧФЧП  «Промбудоліямаш» при умові того, що під час визнання ЧФЧП «Промбудоліямаш» банкрутом в судовому порядку, Товариство не подавало вимоги про включення відшкодування вищевказаного боргу до реєстру кредиторів у визначений законодавством термін та претензійну роботу взагалі не проводило.

За результатами контрольного заходу на 2 посадових осіб складено протоколи за ст. 164-2 КупАП. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Прес-служба
Держфінінспекції в  Чернігівскій області

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.