Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 16:25:00

Міський голова підтримує реформування транспортної мережі Чернігова

10.07.2013   15:19

Чернігівський міський голова Олександр Соколов вважає вкрай необхідним реформування мережі громадського транспорту обласного центру. Про це він сказав в інтерв'ю ТРА "Новий Чернігів".

За словами О.Соколова, зараз ведеться системна робота, аби у грудні була затверджена нова транспортна мережа міста, що відповідала б сучасним вимогам та потребам чернігівців.

"Вже кілька років ми не змінювали існуючу транспортну мережу, щоправда, за вимогами мешканців міста коригували окремі маршрути ", - сказав міський голова.

Він також підкреслив, що пріоритетом у сфері громадського транспорту міська влада розглядає розвиток Чернігівського тролейбусного управління. Адже саме це підприємство забезпечує перевезення пільгових категорій населення (майже 72 тис. чернігівців). "Місто готове взяти участь у державній програмі щодо оновлення електротранспорту і придбати на умовах кредитування за пільговими відсотками 10 нових тролейбусів", - зазначив керівник міста.

О.Соколов зауважив, що автобусний парк чернігівських перевізників теж потребує оновлення. А для того, щоб брати кредити на купівлю нових автобусів, перевізники потребують обігових коштів. Представники кількох компаній подали розрахунки щодо підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Відповідний регуляторний акт оприлюднено, але це не означає автоматичного рішення виконкому про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті міста.

Як пояснив міський голова, остаточно це питання буде розглядатися у грудні після затвердження нової транспортної мережі міста. Тоді оновлені маршрути виставлять на конкурс і від перевізників вимагатимуть вищої якості обслуговування пасажирів, а відтак буде зрозумілим і зростання вартості проїзду. "Якщо платити більше, то чернігівці мають розуміти, за що саме", - сказав О.Соколов.

Влітку керівник обласного  центру Чернігівщини не виключив подорожчання вартості проїзду у тролейбусах  до 1,5 грн., оскільки ціни 1,25 грн. за разову поїздку немає у жодному місті України, де на лінії виходять понад 50 тролейбусів (у Чернігові щоденно працюють 80). Крім того, можливий перегляд вартості проїзду в автобусах на окремих маршрутах до 2 грн. "Суттєвого подорожчання проїзду у міському громадському транспорті влітку не відбудеться", - наголосив Чернігівський міський голова.

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.