Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 13:07:18

Благодійний фонд «Європа» серед лідерів благодійництва

10.07.2013   10:22Агенцiя

БФ «Європа» став першим у номінації «Підтримка сфери охорони здоров’я», «Підтримка сфери культури та мистецтва», «Підтримка сфери науки та освіти», «Мінімальні адміністративні витрати», «Динаміка зростання благодійного бюджету».

В Києві відбулася конференція «Благодійність в Україні: від хорошого до великого», у якій взяли участь представники Адміністрації Президента України, міністерств соціальної політики, податків та зборів, фінансів, народні депутати, правління Українського форуму благодійників. У конференції взяла участь і президент благодійного фонду «Європа» Олена Гедіна.

Визначною частиною заходу  стало оприлюднення результатів першого Національного рейтингу благодійників, який складено на підставі підтвердних фінансових показників, що витрачені в секторі благодійності. І за його результатами фонд «Європа» визнано лідером у п’яти номінаціях в підкатегорії до 1 мільйона гривень. Зокрема БФ «Європа» став першим у  номінації «Підтримка сфери охорони здоров’я», «Підтримка сфери культури та мистецтва», «Підтримка сфери науки та освіти», «Мінімальні адміністративні витрати», «Динаміка зростання благодійного бюджету».

-  Не могла стримати своєї радості, коли наш фонд відзначили одразу у п’яти номінаціях. Зрозуміло, що ця відзнака заслуга багатьох людей – волонтерів, друзів, однодумців. Та найбільше ми радіємо за почесного президента нашого фонду Валерія Дубіля, який свого часу заснував цей фонд зі своїми друзями і обрав для організації шлях підтримки того,  хто потребує її,- ділиться враженнями Олена Гедіна. – Ми горді з того, що багаторічну роботу благодійного фонду «Європа» відзначено на всеукраїнському рівні. Такі відзнаки надихають нас, дають сили, вселяють віру у в те, що все недаремно, що любов і щирість все переможе. Ми пишаємося, що з кожним роком наш фонд обростає друзями, волонтерами, людьми, які живуть за заповідями Божими.

Загалом у рейтингу взяли участь 59 благодійників, з них 34 благодійні фонди та організації, 20 компаній та 5 фізичних осіб.

Згідно з дослідження, за минулий рік учасники рейтингу витратили на благодійність близько 580 758 013 гривень, що на 226 933 631 грн більше ніж у 2011-му році.

Найбільше за 2012 рік було спрямовано на сферу охорони здоров’я  — 256 280 457 грн, на соціальний захист і допомога -104 600 619 грн, спорт і фізичну культуру — 27 975 197 грн, мистецтво і культуру — 18 425 939 грн, науку та освіту — 13 768 376 грн, навколишнє середовище і охорону тварин -7 529 282 грн, міжнародні ініціативи — 6 581 821 грн на інше — 122 433 938 грн.

Допомогу отримали 56 089 осіб та 3026 організацій.

Щодо діяльності благодійного фонду «Європа», то організація за 2012 рік спрямувала на сферу охорони здоров’я – 154 969 грн, науку та освіту  — 340 000 грн, мистецтво та культуру  50 000 грн.

Окрім презентації першого національного рейтингу, учасники конференції обговорили питання благодійного законодавства в Україні, акцентуючи увагу на нагальних змінах.

Директор Українського форуму благодійників Анна Гулевська-Черниш запропонувала аудиторії обговорити бачення політичних партій та Уряду щодо ролі  місяця благодійних фондів та благодійних організацій  у вирішенні соціальних проблем нашого суспільства.

Представники міністерства охорони здоров’я України обговорили роль та функції опікунської ради при закладах охорони здоров’я.

Що робити аби в Україні запропонувала єдина система збору благодійних пожертв через текстове повідомлення, та які труднощі і ризики можуть виникати при впровадженні цієї системи в Україні повідомили представник сфери зв’язку та інформатизації.

Конференція відбулася в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ», яке фінансує агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

dubil.org

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.