Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 17:07:07

Інфляція на Чернігівщині на 0,2% менша за загальноукраїнську

09.07.2013   13:11

За розрахунками Держстату показник рівня інфляції в червні 2013р. в області становив 99,8%, в Україні – 100,0%; з початку року в області – 99,1%, в Україні – 100,2%.

Серед регіонів у червні 2013р. найвищий показник інфляції (100,5%) зафіксовано в м.Севастополі, найнижчий (99,6%) – у Чернівецькій області.

На ринку продовольства області в червні загальне зниження споживчих цін становило 0,5%.

Найбільше (на 3,7–4,0%) подешевшали фрукти та овочі.

На 1,3–2,3% знизилися в ціні рис, сири, молоко; на 0,5–1,0% – сало, продукти переробки зернових та сметана. Водночас на 4,7% подорожчав цукор, на 0,3–0,9% – риба та продукти з риби, мінеральні води та яйця.

Алкогольні напої та тютюнові вироби зросли в ціні на 0,6%, що зумовлено подорожчанням алкогольних виробів на 0,7%, тютюнових виробів – на 0,6%.

Зростання вартості перевезень залізничним пасажирським транспортом (на 3,4%) та автодорожнім пасажирським транспортом (на 0,1%) стало основним чинником подорожчання транспорту в цілому на 0,2%.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.