Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 14:28:49

Заборгованість із заробітної плати в Чернігові зменшилась на 1,7 млн.грн

08.07.2013   16:32Агенцiя

Прокуратурою м.Чернігова з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати протягом першого півріччя поточного року проведено 15 перевірок.

За їх результатами до ПАТ “ЧеЗаРа”, ТОВ “Чернігівгазспецсервіс”, ЗАТ “Архітектурна майстерня комплексного проектування”, ДП “Чернігівторф”, ПАТ “Готель Градецький”, ТОВ “МіСПО”, УВП УТОС, ДП “БК “Домобудівник” внесено 12 документів прокурорського реагування. Вимога документів – усунення виявлених порушень трудового законодавства в частині оплати праці та законодавства про збір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Окрім того, прокурорськими перевірками виявлені недоліки контролю у сфері оплати праці, на усунення яких внесені подання в Управління соціального захисту населення Новозаводської та Деснянської районних у м. Чернігові рад, Чернігівської міської ради, ДПІ в м.Чернігові. За результатами розгляду подань до відповідальності притягнуто 2 посадові особи органів контролю.

Також за втручання прокуратури чернігівськими підприємствами сплачено заборгованості з заробітної плати на 5,5 млн. грн., зі сплати єдиного соціального внеску – 2,4 млн. грн.

Одночасно в інтересах соціально незахищених осіб за їх зверненнями прокурорами подано та підтримано в суді 15 позовів про стягнення з підприємств заборгованої заробітної плати. Усі позови судом задоволено. На сьогодні з цих судових рішень реально виконано 4 на суму 21 тис. грн, але стягнення решти боргу продовжує перебувати в прокуратури на контролі.

Довідково:
Борг із виплати заробітної плати на підприємствах міста станом на 01.01.13 становив 10,1 млн. грн. (в т.ч. на економічно-активних підприємствах – 6,7 млн. грн.), станом на 01.07.13 – 8,4 млн. грн. (в т.ч. на економічно-активних підприємствах – 5,3 млн. грн.), тобто з початку року заборгованість зменшилася на 1,7 млн. грн.

Заборгованість підприємств-банкрутів на 01.01.13 становила 1835,7 тис. грн., на підприємствах, що призупинили свою діяльність – 1589,2 тис. грн. Станом на 27.06.13 по вказаним категоріям підприємств заборгованість складає – 1899,7 тис. грн. та 1217,4 тис. грн. відповідно.

Прес-служба прокуратури м.Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.