Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 17:44:32

Заборгованість із заробітної плати в Чернігові зменшилась на 1,7 млн.грн

08.07.2013   16:32Агенцiя

Прокуратурою м.Чернігова з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати протягом першого півріччя поточного року проведено 15 перевірок.

За їх результатами до ПАТ “ЧеЗаРа”, ТОВ “Чернігівгазспецсервіс”, ЗАТ “Архітектурна майстерня комплексного проектування”, ДП “Чернігівторф”, ПАТ “Готель Градецький”, ТОВ “МіСПО”, УВП УТОС, ДП “БК “Домобудівник” внесено 12 документів прокурорського реагування. Вимога документів – усунення виявлених порушень трудового законодавства в частині оплати праці та законодавства про збір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Окрім того, прокурорськими перевірками виявлені недоліки контролю у сфері оплати праці, на усунення яких внесені подання в Управління соціального захисту населення Новозаводської та Деснянської районних у м. Чернігові рад, Чернігівської міської ради, ДПІ в м.Чернігові. За результатами розгляду подань до відповідальності притягнуто 2 посадові особи органів контролю.

Також за втручання прокуратури чернігівськими підприємствами сплачено заборгованості з заробітної плати на 5,5 млн. грн., зі сплати єдиного соціального внеску – 2,4 млн. грн.

Одночасно в інтересах соціально незахищених осіб за їх зверненнями прокурорами подано та підтримано в суді 15 позовів про стягнення з підприємств заборгованої заробітної плати. Усі позови судом задоволено. На сьогодні з цих судових рішень реально виконано 4 на суму 21 тис. грн, але стягнення решти боргу продовжує перебувати в прокуратури на контролі.

Довідково:
Борг із виплати заробітної плати на підприємствах міста станом на 01.01.13 становив 10,1 млн. грн. (в т.ч. на економічно-активних підприємствах – 6,7 млн. грн.), станом на 01.07.13 – 8,4 млн. грн. (в т.ч. на економічно-активних підприємствах – 5,3 млн. грн.), тобто з початку року заборгованість зменшилася на 1,7 млн. грн.

Заборгованість підприємств-банкрутів на 01.01.13 становила 1835,7 тис. грн., на підприємствах, що призупинили свою діяльність – 1589,2 тис. грн. Станом на 27.06.13 по вказаним категоріям підприємств заборгованість складає – 1899,7 тис. грн. та 1217,4 тис. грн. відповідно.

Прес-служба прокуратури м.Чернігова

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.