Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 11:58:14

На Чернігівщині у 2012 році було 150 мільйонерів

03.07.2013   11:05

Майже 150 фізичних осіб в області торік задекларували більш ніж мільйонні статки.

Це, зокрема, 117 фізичних осіб – підприємців, які працювали на загальній системі оподаткування.

Окрім підприємців, цього року “мільйонні” декларації подали 29 громадян проти 24 торік.

З них 8 жителів Чернігівщини впродовж 2012 року працювали із цінними паперами, 7 отримали прибутки за кордоном, ще 7 – збагатилися від двох або більше роботодавців, 4 декларації надійшло про подарунки та успадкування майна і троє мільйонерів повідомили про продаж нерухомості.

Останні новини Чернігівщини

Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43

У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.

На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21

За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34

25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини