Обсяги реалізованої промислової продукції за січень–травень 2013 року. ДОВІДКА
Підприємства Чернігівської області за січень–травень 2013 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 5,5 млрд.грн.
В обсязі реалізації майже дві третини (63,3%) становила продукція підприємств переробної промисловості, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 41,7%, виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 10,0%, машинобудування – 4,3%.
Частка підприємств із постачання електроенергії, газу, пари становила 24,8%, добувної промисловості – 11,4%.
Найвагоміша частка в обсязі реалізації промислової продукції підприємств обласного центру (46%) та м. Прилук (24,2%).
За межі України реалізовано 13,2% загального обсягу продукції. Найактивніше експортували продукцію підприємства з виробництва паперу та паперових виробів, харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, текстильного виробництва, з виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.