Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 02:23:20

Роздрібна торгівля Чернігівської області за І квартал 2013 року. ДОВІДКА

02.07.2013   07:54

За даними державних статистичних спостережень, за І квартал 2013 р. підприємствами (юридичними особами), які здійснювали роздрібну торгівлю та ресторанне господарство в області, реалізовано населенню споживчих товарів на 1468,3 млн.грн., що в порівнянних цінах на 8,6% більше, ніж у І кварталі 2012 р.

У структурі продажу переважали продовольчі товари (50,6% роздрібного товарообороту). Їх було реалізовано на 742,9 млн.грн., що перевищило обсяги І кварталу 2012р. на 10,9%.

Продаж продуктів харчування (без продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів) при цьому зріс на 21,4%, серед них найбільше – картопля, овочі, крупи та бобові, яйця, цукор, молоко та молокопродукти, сир сичужний, плавлений та кисломолочний, м’ясні та рибні продукти.

Обсяг продажу непродовольчих товарів становив 725,4 млн.грн., що на 6,4% більше, ніж рік тому. Найбільше коштів населення витратило на фармацевтичні товари, частка яких у товарообороті роздрібної торгової мережі досягла 11%. Значні обсяги продажу традиційно припадали на бензин моторний, автомобілі та автотовари, дизельне пальне, матеріали будівельні.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.