Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 16:49:28

Жителі чернігівської області на харчування витрачають 29,2 грн. на день. СТАТИСТИКА

25.06.2013   09:51

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у IV кварталі 2012р. населення області витрачало на харчування майже половину своїх доходів (48,4%).

Щомісячно середньостатистична сім’я спрямовувала на продукти харчування 1737 грн. (включаючи вартість продуктів, отриманих із особистого підсобного господарства).

Найбільше грошей витрачалося на м’ясо та м’ясопродукти – 342 грн., хліб і хлібопродукти (хлібобулочні та макаронні вироби, борошно,  крупи) – 252 грн., молоко, сир та яйця – 224 грн. Значними були також витрати на овочі, включаючи картоплю, – 197 грн., олію та жири (сало, масло тощо) – 179 грн.

Середньомісячна добова вартість харчування одного жителя становила 29,2 грн.

Однією особою в середньому за місяць спожито 20,2 кг молока й молокопродуктів (у перерахунку на молоко), 5 кг м’яса й м’ясопродуктів (у перерахунку на м’ясо), 18 яєць,  2,1 кг риби й рибопродуктів,  5,3 кг цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду, 1,9 кг олії та інших рослинних жирів, 9,6 кг картоплі, 8,4 кг овочів і баштанних, 3,6 кг фруктів, ягід, горіхів, винограду, 10 кг хліба та хлібних продуктів. Порівняно з ІV кварталом 2011р. найбільш помітно скоротилось споживання нашими жителями фруктів, ягід, горіхів, винограду, риби й рибопродуктів та яєць.

Останні новини Чернігівщини

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду 12:40

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, 24 січня фахівці КорюківськоготаНіжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Бреч у м. Корюківка та на ставку біля Бахмацького міського парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини