Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 березня, 10:25:59

На Чернігівщині створено Державну податкову інспекцію у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області

18.06.2013   07:43

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 20.03.13 N 229 "Про утворення територіальних органів Міністерства доходів і зборів" та N 228 "Про реорганізацію деяких органів державної податкової служби, спеціалізованих митних органів та організацій" 11 червня 2013 року проведено державну реєстрацію Державної податкової інспекції у м.Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, зареєстрована юридична особа має: повну назву - Державна податкова інспекція у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області; реєстраційний номер в ЄДР - 10641020000010243; ідентифікаційний код - 38776571; місцезнаходження: 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28; телефон - (0462) 65-28-00.

Начальником Державної податкової інспекції у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області призначено Олійника Володимира Ігоревича.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини