Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:12:23

Енергетики 20 червня можуть залишити Чернігів без води

14.06.2013   13:38Агенцiя

За повідомленням прес-служби КП “Чернігівводканал” 12 червня ПАТ “Чернігівобленерго” надіслало офіційне повідомлення про повне припинення електропостачання підприємству з 10 години 20.06.2013 року.

На сьогодні борг КП“Чернігівводоканал” перед ПАТ “Чернігівобленерго” становить 2 млн. грн.. Для прикладу заборгованість перед енергетиками “Донецькводоканал” – 2 млрд грн., “Запоріжжяводоканал” – 655 млн. грн, “Вінницяводоканал” – 69 млн грн, “Львівводоканал” -53 млн.грн..

У такій ситуації опинилися всі водопостачальні підприємства України. Через постійне підвищення тарифу на електропостачання, субвенція, що надається Держбюджетом за статтею “Компенсація різниці між тарифами і собівартістю” є незначною і не відповідає фактичній потребі водоканалу на покриття різниці в тарифі, що і стало причиною утворення заборгованості.

За словами Олександра Шкіня директора КП “Чернігівводканал” у квітні “Чернігівводоканал” здійснив першу виплату Світовому банку за кредитом, що суттєво вплинуло на неможливість підприємства повністю розрахуватися за електроенергію. Наприкінці травня була проведена зустріч з керівництвом ПАТ “Чернігівобленерго” і досягнуто певних домовленостей щодо погашення заборгованості.

Керівництво КП “Чернігівводоканал” розуміє, що відключення електропостачання призведе до зупинки всіх об’єктів водоканалізаційного господарства і припиненню водопостачання всьому місту, тому спрямовує всі зусилля аби знайти вихід із складної ситуації.

Довідково: У впровадженні енергоефективних технологій та обладнання “Чернігівводоканал” є лідером серед водопостачальних підприємств України. За останні чотири роки річне споживання електроенергії знизилось більш ніж вдвічі. Але за умов постійного зростання тарифу на електропостачання економії не вистачає навіть на операційні витрати й існує суттєвий дисбаланс між цінами на воду і електроенергію.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень податків і зборів

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень податків і зборів 10:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що до бюджетів усіх рівнів у березні 2020 року платниками області сплачено 885,4 млн грн податків та зборів.