Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 05:07:39

Житловий фонд Чернігівської області. ДОВІДКА

06.06.2013   09:47

На 1 січня 2013 р. житловий фонд Чернігівської області налічував 30 млн.м2 загальної площі, майже половина якої – сільське житло.

У середньому на кожного жителя області припадало 26,2 м2 загальної площі (у міських поселеннях – 21,7 м2, у сільській місцевості – 33,8 м2).

Найкраще забезпеченими житлом були жителі Козелецького (35,9 м2), Ріпкинського (34,2 м2), Куликівського (33,7 м2) та Семенівського (33,0 м2) районів, найменше – міст Ніжин (18,9 м2) та Чернігів (19,6 м2).

Житловий фонд області налічував 564,2 тис. квартир, серед них найбільше – двокімнатних (40,5%).

Якість житлового фонду визначається, насамперед, наявністю в житлових будинках різних видів зручностей, рівень обладнання якими становив: газом – 84,3% загальної площі, опаленням – 51,2%, водопроводом – 41,6%, каналізацією – 39,1%, ваннами – 37,2%, гарячим водопостачанням – 31,9%, електроплитами – 0,7%.

На початок року у ветхому стані перебувало 1466 житлових будинків загальною площею 77,6 тис.м2, в аварійному – 200 будинків загальною площею 12,4 тис.м2. У них проживало, відповідно, 955 та 186 мешканців.
 

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини