Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 10:22:34

На варті продовольчої безпеки

01.06.2013   08:52Агенцiя

Спеціалістами Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області здійснено планові перевірки дотримання технологічних умов вирощування овочів в закритому ґрунті ТОВ фірма “ТехНова” (м. Чернігів) та ТОВ “Створ” (с. Жавинка Чернігівського району).

Дані підприємства спеціалізуються на вирощуванні огірків, які в подальшому реалізуються на ринку та у мережі магазинів м. Чернігова. В ході перевірок здійснено відбір проб на відповідність показників якості та безпеки овочів.

Вказаними підприємствами овочі вирощуються згідно до вимог технологічного процесу.

В результаті відбору проб та отриманого результату протоколу вимірювань огірків ТОВ фірма “ТехНова” при нормі масової частки нітратів не більше 300 мг/кг отримано показники 141 мг/кг, 188 мг/кг та 186 мг/кг від партій огірків 1, 2 та 3 категорій відповідно. Що стосується овочів, вирощених ТОВ “Створ”, то показники масової частки нітратів огірків 1 категорії становить 142 мг/кг, 2 категорії – 187 мг/кг, 3 категорії – 164 мг/кг.

Результати досліджень доведені до відома керівництва підприємств.

Держсільгоспінспекція в Чернігівській області буде і в подальшому здійснювати роботу по даному напрямку.

 

Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Розкажи про ветеранські гранти…

Розкажи про ветеранські гранти… 09:50

По всій Україні наразі триває національна кампанія з інформування громадськості про можливість отримання гранту від держави на створення або розвиток бізнесу для ветеранів (ветеранок), осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя. Гранична сума гранту - 1 млн грн.

Бути поруч у часи випробувань: як заклади освіти Чернігівщини долучилися до проведення Дня ментального здоров’я 09:47

Сьогодні в Україні та світі відзначають День ментального здоров’я – нагадування про важливість відкрито говорити про свій емоційний стан, дбати про психічну стабільність, ефективно підтримувати одне одного.

Хотіла отримати «грошову допомогу», а втратила понад 30 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв 09:40

Шахраї в соцмережах активно поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліція вкотре закликає громадян бути пильними, не переходити за сумнівними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток чи паролі нібито для «зарахування коштів».

13 жовтня: цей день в Україні і світі

13 жовтня: цей день в Україні і світі 09:36

ДЕНЬ 1328 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1328 RUSSIAN AGRESSION

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини