Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:35:04

На Чернігівщині 28 мільйонерів

29.05.2013   17:47Агенцiя

Деклараційна кампанія добігла до свого завершення, і за її попередніми результатами, про свої статки до територіальних підрозділів Головного управління Міндоходів у Чернігівській області прозвітували майже 16 тисяч громадян.

28 громадян подали «мільйонні» декларації, проти 24 торік.  З них 8 жителів області  отримали  прибутки від інвестування, 7 громадян отримали доходи за кордоном, 7 - задекларували доходи,  отримані від двох або більше роботодавців,  4 декларації надійшло про отримання подарунків та успадкування майна,  троє громадян повідомили про продаж нерухомості.

Деклараційну кампанію 2013 року можна назвати успішною. Адже до районних підрозділів Міндоходів звернулося майже на 4,4 тис. більше тих, хто обов’язково мав задекларувати доходи.  Спадщину та подарунки задекларували понад 23% від загальної кількості «обов’язкових декларантів». Зважаючи на те, що область аграрна, майже 16% декларантів повідомили про отримання доходів від оранки городів. 1030 громадян  отримали доходи від здавання в найм нерухомого майно.

Цьогорічна деклараційна кампанія поповнить скарбниці місцевих бюджетів Чернігівщини майже на 10,9  мільйонів гривень з податку на доходи фізичних осіб. Повернуто з казни у вигляді податкової знижки буде 3 мільйони гривень.


Головне управління Міндоходів у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.