Переваги нових РРО вже оцінили 370 платників податків Чернігівщини
До Єдиної системи обробки даних Міністерства доходів і зборів України вже приєднано 468 одиниць касової техніки, які у своїй діяльності заcтосовуються платниками податків Чернігівщини.
Переваги застосування РРО нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, приваблюють підприємців. Ці нові прогресивні технології дозволяють значно економить час та кошти, сприяють скороченню перевірок.
Звертаємо увагу, що на придбання сучасних та переобладнання старих РРО залишилося трохи більше місяця (до 1 липня 2013). З 1 липня 2013 року за неподання звітності в електронному вигляді будуть застосовуватися штрафні санкції.
Необхідно також зауважити, що затверджено новий Державний реєстр РРО з переліком сучасних моделей РРО з вбудованими модемами або в комплекті з модемами, які дозволені до використання у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг (наказ Міністерства доходів і зборів України від 26.04.13 №82).
Головне управління Міндоходіву Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression