Селяни Чернігівщини отримають 228 мільйонів гривень до кінця року
Селяни-землевласники Чернігівщини, які здають свої земельні паї в оренду, до кінця року отримають орендну плату за користування своєю землею у повному обсязі.
Про це повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Шанойло на нараді, яка відбулася 28 листопада.
Всього за 2011 рік селянам має бути виплачено 228,4 мільйона гривень орендної плати, що на 33 мільйони гривень більше, ніж торік.
Збільшення виплат селянам на пай стало можливим за рахунок підвищення розміру орендної плати за укладеними договорами. А розмір орендної плати в Чернігівській області на сьогодні складає 3,6% від грошової вартості землі, що на 0,5% більше, ніж на цю ж дату торік, а також більше, ніж в середньому по Україні. Є й такі підприємства-землекористувачі, які платять селянам за орендовану у них землю п’ять, шість і, навіть, вісім відсотків.
Після збільшення відсотка орендної плати на пай по області виплачуватимуть в середньому по 934 гривні. Найбільші виплати у Варвинському районі — по 2077 гривень на пай, найменші у Щорському — по 315 гривень. На сьогодні орендарі вже виплатили селянам-власникам землі 220 мільйонів гривень, решта має бути виплачена до кінця року.
За інформацією прес-служби головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.