Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 02:18:10

Чернігівську область на ХХV Міжнародній агропромисловій виставці “Агро-2013” представляють 19 підприємств

23.05.2013   08:49

22-25 травня у Національному комплексі “Експоцентр України” триватиме ХХV Міжнародна агропромислова виставка “Агро-2013”.

Цього року у виставці беруть участь 1224 учасників із 17 країн світу, в тому числі Білорусі, Данії, Індії, Італії, Китаю, Люксембургу, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, США, Туреччини, України, Чехії.

Чернігівську область на виставці представляють 19 підприємств, серед яких – ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат”, Чернігівське відділення ПАТ “СанІнБев Україна”, ПАТ “Продовольча компанія “Ясен”, ТОВ “Ніжинський консервний завод”, філія “Менський сир” ППКФ “Прометей”, ТОВ “Фабрика лозових виробів” та інші.

В експозиції „Аграрна наука і освіта” інститутом сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН представлена виставкова експозиція „Дослідження з питань розробки бактеріальних добрив та засобів захисту рослин і тварин”, а Носівською селекційно-дослідною станцією – експозиція наукових досліджень селекції рослинництва.

В рамках виставки передбачається проведення Міжнародного форуму Світовий зерновий ринок – тенденції, ризики, ініціативи”, круглих столів: “Оподаткування сільськогосподарських виробників, проблеми і шляхи їх вирішення” та “Стратегія розвитку аграрного сектору економіки України у реалізації Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки”, семінару “Продовольча та енергетична безпека в Україні та світі”, Дня технічної політики та сільськогосподарського машинобудування, днів регіонів, ярмарку продовольчих товарів.
 

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.