Увага! Інтернет-конференція!
Вам потрібно пройти митний контроль аби виїхати на відпочинок в іншу країну? Не знаєте які документи потрібні та що пакувати у валізи? Ви можете отримати кваліфіковані відповіді від фахівців! ЗАПИТУЙТЕ!
23 травня з 10-ї до 11-ї години на сторінках інформагенції “Чернігівський монітор” буде проведена інтернет-конференція на тему: „Порядок переміщення громадянами через митний кордон товарів і транспортних засобів”.
На запитання відповідатиме перший заступник начальника Чернігівської митниці Міндоходів Віктор Григорович Вечер.
Адреси, на які можна надавати запитання:
inform@dpa-ch.org.ua, cg.monitor@gmail.com
Запрошуємо до спілкування.
Головне управління Міндоходів у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.