Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 01:38:39

Підсумки кампанії декларування доходів за 2012 рік

22.05.2013   13:02

В Україні порядок подання громадянами декларацій про сукупний річний дохід введений з 1993 року.

Щороку з 1 січня розпочинається кампанія декларування доходів громадян про майновий стан і доходи.

Про це повідомила на брифінгу, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Лариса Сич, який нещодавно відбувся.

“За результатами проведеного аналізу податкової звітності по ф.1-ДФ за 2012 рік обов’язково задекларувати доходи повинні були 2130 громадян, подано 3302 податкових декларацій”, – повідомила податківець.

Цьогорічна кампанія декларування відбувалася відповідно до розділу ІV Податкового кодексу України. Термін подання обов’язкової декларації тривав до 1 травня 2013 р., такими громадянами, які одержували у 2012 році доходи (окремі види доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався; доходи від осіб, які не мають статусу податкових агентів; іноземні доходи, які нараховувалися (виплачувалися, надавалися) платнику податку двома або більше податковими агентами лише у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2012 році – 128 760 грн. (1073х120)). Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня 2013 року сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій нею річній податковій декларації.

На протязі деклараційної кампанії громадяни добровільно декларували доходи отримані від надання різноманітних послуг населенню у 2012 році, зокрема: відеозйомка, пошиття одягу, надання послуг населенню по оранці земельних ділянок, ремонт виробів, музичний супровід, побутові послуги та інше. По м.Чернігову подали декларації 15 громадян, які отримали доходи понад 1 млн.грн., які визначили до сплати у бюджет 617,0 тис.грн.

Наприклад, громадянка міста подала декларацію про отримання у 2012 році дарунку у вигляді об“єктів нерухомості, а саме приміщення складів у сумі 6961,8 тис. грн. Відповідно поданої декларації сума податку, що підлягає сплаті до бюджету 348,1 тис. грн. Або, декларація громадянина, який у 2012 році отримав іноземний дохід за медичні дослідження (в Ірландії, в Австралії, в Великобританії, в США), дохід склав 1034,9 тис. грн. Відповідно проведеного річного перерахунку визначено податку до сплати у сумі 166,6 тис.грн., яка сплачена у березні 2013 року.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.