Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 01:10:39

Наповнення державної скарбниці Чернігівського району у 2013 році забезпечується у повному обсязі

21.05.2013   08:19Агенцiя

Основним завдання податкової служби є здійснення контролю за наповненням бюджетів усіх рівнів, від своєчасності та повноти наповнення яких залежить рівень соціально-економічного розвитку та добробут громадян. Отже, працівники Чернігівської МДПІ докладають всіх зусиль для забезпечення стабільних надходжень до скарбниці району та державного бюджету у 2013 році.

Чернігівською МДПІ протягом січня-квітня 2013 року мобілізовано 7,9 млн. грн. надходжень до державного бюджету, що на 1,5 млн. грн. перевищує відповідні показники 2012 року.

З початку 2013 року до місцевого бюджету надійшло 22,3 млн. грн., що на 2,9 млн. грн. більше, ніж надходження за відповідний період минулого року.

У 2013 році основними платежами до бюджетів, як і в попередніх роках, є податок з доходів фізичних осіб, податок на додану вартість та податок на прибуток підприємств. Зокрема, найбільше наповнює скарбницю Чернігівського району податок на доходи фізичних осіб, якого за чотири місяці сплачено 16,4 млн. грн., що на 1,4 млн. грн. перевищує показники 2012 року. Від плати за землю за чотири місяці 2013 року надійшло 2,3 млн. грн., що більше рівня надходжень минулого року на 0,6 млн. грн.

Багато платників податків Чернігівського району користуються перевагами спрощеної системи оподаткування та сумлінно сплачують єдиний податок. З початку 2013 року платниками єдиного податку сплачено понад 1,8 млн. грн., що на 0,8 млн. грн. більше надходжень відповідного періоду 2012 року.

За січень-квітень 2013 року надходження за рахунок заходів погашення податкового боргу становлять 0,5 млн. грн.

Надійшло до бюджету за рахунок контрольно-перевірочної роботи 0,3 млн. грн.

Економічну стабільність нашої держави будують саме платники податків і приємно відзначити, що результатом взаєморозуміння між платниками податків та податківцями є високий рівень добровільної сплати податків по Чернігівській МДПІ, постійно збільшується кількість платників податків, які користуються перевагами подання звітності в електронній формі. З року в рік податківці Чернігівського району сумлінно працюють над збільшенням надходжень до бюджетів всіх рівнів та налагоджують партнерські відносини з платниками податків.

 

Володимир Луценко, Начальник Чернігівської МДПІ

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.