Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 02:13:10

Про промисловість на Чернігівщині

20.05.2013   15:46

У квітні 2013р. випуск промислової продукції проти попереднього місяця зріс на 8,3%.

Суттєвий приріст (27%) одержано в переробній промисловості, зокрема у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – 41,5%, гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 38%, харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 37,4%, машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – 31,7%.

У січні–квітні п.р. проти відповідного періоду минулого року обсяг продукції становив 90,8%. У добувній промисловості виробництво склало 81,4%, а серед основних видів діяльності переробної промисловості суттєвий приріст (40,4%) одержано у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів обсяги продукції зросли на 5,7%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,4%.

Упродовж січня–квітня 2013р. більше, ніж рік тому, видобуто пісків природних, вироблено деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмас у первинних формах, спирту етилового неденатурованого.

Серед продуктів харчування на 65,7% зросло виробництво обробленого рідкого молока, на 27,5% – круп, на 21,2% – йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, на 10,4% – борошна, на 8,8% – виробів ковбасних.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.