Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 22:48:33

Звітують комунальні підприємства обласної ради

18.05.2013   08:11

17 травня в залі засідань президії обласної ради відбувся семінар-нарада з керівниками та спеціалістами комунальних підприємств облради, які перебувають у сфері управління Управління комунального майна. Провів захід начальник управління комунального майна Володимир Сидоренко.

Першим питанням порядку денного було розглянуто підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради, які перебувають у сфері управління Управління комунального майна за I квартал 2013 року та вжиття необхідних заходів по виконанню показників фінансових планів у І півріччі 2013 року.

Доповідав з даного питання начальник аналітичного відділу управління Володимир Рябчун, який, зокрема, зазначив, що станом на 1 квітня 2013 року до сфери управління Управління комунального майна входили 17 комунальних підприємств.

Здійснювали фінансово-господарську діяльність протягом 1 кварталу 2013 року 14 комунальних підприємств. У стадії ліквідації перебували 3 підприємства.

Середня заробітна плата одного працюючого становила 2 634 грн.

За підсумками фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств за 1 квартал 2013 року обсяги виробленої продукції склали 91 млн. 486 тис. грн.

Загальна сума чистого доходу від реалізації продукції по всіх комунальних підприємствах за звітний період становила 89 млн. 794 тис. грн.

Найбільшу питому вагу у загальних обсягах доходів займають КП “Ліки України” – 71% (64 млн. 515 тис. грн.) та КП “Чернігівоблагроліс” з дочірніми підприємствами – 23% (20 млн. 780 тис. грн.).

За звітний період всіма комунальними підприємствами до обласного бюджету було перераховано 1 млн. 101,4 тис. грн.

На капітальні інвестиції впродовж 1 кварталу 2013 року комунальними підприємствами загалом було спрямовано 820 тис. грн.

Про результати роботи за цей період поінформували керівники та спеціалісти комунальних підприємств т.в.о. генерального директора КП “Ліки України” Олександр Матвієнко, директор КП “Чернігівоблагроліс” Іван Донець та головний бухгалтер Олена Дмитренко, заступник директора КП “Центр реабілітації, оздоровлення та трудотерапії” Андрій Чебоненко, директор КП “Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат” Євген Жарницький, начальник КП “Прилуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації” Микола Зюзь.

Начальник управління Володимир Сидоренко зупинився на роботі кожного з комунальних підприємств та окреслив проблемні питання, виконання яких є нагальним.

Про невідкладні заходи по своєчасному складанню та затвердженню фінансових планів комунальними комерційними підприємствами обласної ради на 2014 рік інформувала начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення управління Олена Павленко, яка детально висвітлила порядок та вимоги при складанні фінансових планів комунальних підприємств, передбачені відповідними нормативними документами.

Підсумував роботу семінару-наради начальник управління комунального майна Володимир Сидоренко.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району 18:31

Поліцейські встановили, що 39-річного мешканця Мринської громади було поранено у живіт кулею з нарізного карабіна.

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу 18:24

В обласній державній адміністрації продовжують шукати способи вирішення проблем із довкіллям Чернігівщини.

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл "Чернігів і чернігівці в житті та науковій спадщині Сергія Єфремова…" 18:16

21 жовтня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка зібралися дослідники та шанувальники наукової діяльності та громадсько-політичного життя історика літератури, академіка УАН і віце–президента ВУАН, автора унікальної праці "Історія українського письменства", безлічі наукових та публіцистичних книг та статей Сергія Єфремова.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 жовтня в області зафіксовано 831 новий випадок COVID-19.

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів 18:00

На Чернігівщині співробітники СБУ викрили «діяльність» посадових осіб одного із лісгоспів, які організували схему реалізації необлікованої деревини підприємцям для подальшого експорту.