Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 липня, 00:39:46

Звітують комунальні підприємства обласної ради

18.05.2013   08:11

17 травня в залі засідань президії обласної ради відбувся семінар-нарада з керівниками та спеціалістами комунальних підприємств облради, які перебувають у сфері управління Управління комунального майна. Провів захід начальник управління комунального майна Володимир Сидоренко.

Першим питанням порядку денного було розглянуто підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради, які перебувають у сфері управління Управління комунального майна за I квартал 2013 року та вжиття необхідних заходів по виконанню показників фінансових планів у І півріччі 2013 року.

Доповідав з даного питання начальник аналітичного відділу управління Володимир Рябчун, який, зокрема, зазначив, що станом на 1 квітня 2013 року до сфери управління Управління комунального майна входили 17 комунальних підприємств.

Здійснювали фінансово-господарську діяльність протягом 1 кварталу 2013 року 14 комунальних підприємств. У стадії ліквідації перебували 3 підприємства.

Середня заробітна плата одного працюючого становила 2 634 грн.

За підсумками фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств за 1 квартал 2013 року обсяги виробленої продукції склали 91 млн. 486 тис. грн.

Загальна сума чистого доходу від реалізації продукції по всіх комунальних підприємствах за звітний період становила 89 млн. 794 тис. грн.

Найбільшу питому вагу у загальних обсягах доходів займають КП “Ліки України” – 71% (64 млн. 515 тис. грн.) та КП “Чернігівоблагроліс” з дочірніми підприємствами – 23% (20 млн. 780 тис. грн.).

За звітний період всіма комунальними підприємствами до обласного бюджету було перераховано 1 млн. 101,4 тис. грн.

На капітальні інвестиції впродовж 1 кварталу 2013 року комунальними підприємствами загалом було спрямовано 820 тис. грн.

Про результати роботи за цей період поінформували керівники та спеціалісти комунальних підприємств т.в.о. генерального директора КП “Ліки України” Олександр Матвієнко, директор КП “Чернігівоблагроліс” Іван Донець та головний бухгалтер Олена Дмитренко, заступник директора КП “Центр реабілітації, оздоровлення та трудотерапії” Андрій Чебоненко, директор КП “Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат” Євген Жарницький, начальник КП “Прилуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації” Микола Зюзь.

Начальник управління Володимир Сидоренко зупинився на роботі кожного з комунальних підприємств та окреслив проблемні питання, виконання яких є нагальним.

Про невідкладні заходи по своєчасному складанню та затвердженню фінансових планів комунальними комерційними підприємствами обласної ради на 2014 рік інформувала начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення управління Олена Павленко, яка детально висвітлила порядок та вимоги при складанні фінансових планів комунальних підприємств, передбачені відповідними нормативними документами.

Підсумував роботу семінару-наради начальник управління комунального майна Володимир Сидоренко.

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 16:12

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

Підлітки зі Сновщини взяли участь у менторській програмі "Покоління Перемоги" 15:39

Досягати спільних цілей навчилися десятикласники та десятикласниці Сновської громади під час участі в менторській програмі «Покоління перемоги» від GoGlobal. Крім цього, надолужили прогалини зі шкільних предметів, удосконалили свої комунікаційні навички та підтягнули фінансову грамотність.

Майже мільярд гривень компенсацій: на Чернігівщині триває реалізація програми «єВідновлення» 15:15

Програма «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло, реалізується в області більше року. За цей час на Чернігівщині нараховано компенсацій на майже мільярд гривень.

Чотири ліцеї та 23 гімназії. У Чернігові перепрофілювали заклади загальної середньої освіти 14:33

Тобто, змінили тип шкіл та затвердили їхні статути у новій редакції. Відповідне рішення затверджене на 41-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 10 липня.

Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки 13:48

Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини