Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 липня, 06:55:18

На Чернігівщині нові підходи в роботі позитивно вплинуть на наповнення бюджетів

15.05.2013   10:48Агенцiя

В.о. начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов провів оперативну розширену нараду за участю керівників обласного апарату, а також начальників інспекцій та відділень. Проаналізована ситуація з надходженням коштів до бюджетів, визначені пріоритети в роботі на найближчу перспективу.

Лаврешов Андрій

Лаврешов Андрій

Особливий акцент зроблений на податок на додану вартість, проаналізована фінансова ситуація на підприємствах – платниках цього податку. Йшлося про обсяги виробництва, одержувані доходи та адекватність сплачуваних податків економічним показникам.

Оскільки Чернігівщина є аграрною областю, значна увага приділена сільськогосподарській галузі. Всі її виробники мають працювати в правовому полі – і щодо користування пільгами, наданими державою, і щодо розрахунків з бюджетами. Професійний підхід в оцінці усіх складових фінансових результатів надасть можливість забезпечити як надійність прогнозованих показників, так і відповідний контроль за надходженням коштів до бюджетів. Приміром, у сільськогосподарській галузі такий показник, як біологічна врожайність допускає похибку на більше 10 відсотків. Це необхідно брати до уваги.

Поставлені запитання щодо роботи підприємств лісової галузі також красномовно переконують, що знайдені відповіді позитивно вплинуть на збільшення надходжень до бюджетів.

В.о. начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов наголосив на посиленні роботи щодо зменшення кількості збиткових підприємств. Адже зрозуміло, що ні підприємства торгівлі, ні комерційні структури не можуть роками працювати збитково. На підприємствах комунальної сфери ситуація також має бути професійно вивчена, щоб не допустити штучної збитковості.

Йшлося і про підвищення ефективності контрольно-перевірочної роботи. А.Ю.Лаврешов зосередив увагу на нових підходах в організації роботи підрозділів, які проводять перевірки. Тож якою завуальованою не була б схема мінімізації податків, завдяки професійному підходу вона буде виявлена.

Відповідальні завдання поставлені перед фахівцями з погашення податкової заборгованості. Приміром, має бути припинена практика, коли дехто з боржників вдається до хитрощів і не розраховується з бюджетом, “прикриваючись” банкрутством, судовою тяганиною тощо.

Андрій Лаврешов категорично запевнив, що буде докладено максимум зусиль, щоб жодна з галузей не практикувала виплату зарплати в “конвертах”. Доходи на Чернігівщині будуть виплачуватися прозоро, а податок на доходи фізичних осіб у повному обсязі надходитиме до бюджету.

Найближчим часом будуть запроваджені нові підходи у співпраці підрозділів обласного апарату, а також інспекцій та відділень з податковою міліцією. Це підвищить результативність у виявленні схем приховування податків.

Кожен начальник податкової інспекції та відділення доповідали про стан справ з наповненням бюджетів у своєму місті чи районі. Аналітичний підхід одразу виявляв резерви щодо збільшення надходжень у травні та на перспективу.

– Якість вашої роботи буде оцінюватися надходженням коштів до бюджетів, – звертаючись до присутніх у залі, зауважив в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов. А підвищення стандартів вимагає і реформування служби в Головне управління Міндоходів, яке нині відбувається.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськості ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові продовжують відновлення гуртожитку на Бобровиці: коли планують завершити роботи 17:09

Демонтують старе вимощення та планують ґрунт, аби зовсім скоро встановити новий покрив і надійноубезпечити фундамент від опадів. У Чернігові розпочався наступний етап реконструкції пошкодженого гуртожитку, що на вулиці Шевченка, 246а.

Повідомлено про підозру адміністраторці Viber-каналу, який допомагав уникати мобілізації 16:46

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 19-річній жительці Прилуцького району у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Ремонт дороги на вулиці Курсанта Єськова розділять на дві черги: коли планують розпочати? 16:07

Дорогу на вулиці Курсанта Єськова почнуть ремонтувати цьогоріч, а завершать наступного.

«Прозорість і підзвітність»: робоча група спільно з громадськістю аналізує закупівлі та розглядає корупційні випадки 15:36

У жовтні минулого року при обласній військовій адміністрації розпочала діяльність робоча група «Прозорість і підзвітність».

У Ніжині поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень знайомому 19:05

Оперативники Ніжинського райуправління поліції за сприяння працівників карного розшуку обласної поліції впродовж доби розшукали та затримали чоловіка, який під час сварки завдав ножового поранення своєму приятелю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини