Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 21:23:58

Ринок праці Чернігівщини мовою цифр

15.05.2013   10:09Агенцiя

У січні-квітні 2013 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 29,3 тис. громадян, з них взято на облік протягом чотирьох місяців 13,9 тис. осіб, що на 18,1% більше, ніж у минулому році.

На початок травня 2013 року актуальними були 1,7 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 10 безробітних осіб (проти 9 осіб на 1 травня 2012 року).

За направленням служби зайнятості протягом чотирьох місяців отримали роботу 7 тис. громадян – на 11% більше, ніж у січні-квітні минулого року, з них 255 осіб – шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом січня-квітня 2013 року набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію 1,8 тис. безробітних.

До участі в роботах тимчасового характеру було залучено 1,3 тис. осіб. Безробітні працювали у сільському господарстві та займались благоустроєм населених пунктів.

Станом на 1 травня 2013 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 16,9 тис. безробітних громадян – на 5,6% більше проти аналогічного показника торік (16 тис.).


Галина Штик, заступник начальника відділу статистики та прогнозування ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.