Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 06:58:10

Підвести газ тепер простіше

30.04.2013   08:19Агенцiя

Тим, хто хоче приєднатися до газових мереж, тобто підвести газ до свого житла, держава значно спростила процедуру.

З 1 січня вступив у силу Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій”. Він визначив не лише порядок надання послуг “стандартного” і “нестандартного” приєднання до газових мереж, а також вартість робіт, яка, до речі, теж змінюється. З особливостями нововведень керівники ПАТ “Чернігівгаз” ознайомили поки що журналістів. Абоненти відповідні консультації можуть отримати безпосередньо в підрозділах “Чернігівгазу”.

Новий Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій” кардинально міняє порядок надання послуг приєднання до газової мережі для всіх категорій споживачів. Є “стандартне” і “нестандартне” підключення, тобто перше для фізичних осіб, які споживають за день не більше 16-ти метрів кубічних газу, а друге – для великих підприємств. Нові умови стануть однозначно зручнішими і легшими для людей. “Чернігівгаз” обіцяє ще одну хорошу новину. Тим, хто вперше буде підключати газ, підприємство встановлюватиме лічильник безкоштовно.

Законотворці визначили вартість, умови, строки та обов’язки надання послуг газопостачальним підприємством. “Чернігівгаз” вже готовий виконувати замовлення споживачів. Надати весь пакет документів, необхідних для підключення газу, вже незабаром споживачі зможуть у так званому “єдиному вікні” у підрозділах газового підприємства. “Єдине вікно”, яке спочатку запрацює у Чернігові, Ніжині та Прилуках, а потім і в інших районах області, – це теж нововведення, яке має спростити для майбутніх абонентів процедуру підключення до газових мереж.

І власне про вартість і строки нової послуги. Для усіх замовників “стандартного підключення” Національна комісія регулювання електроенергетики встановила єдині ставки вартості робіт та короткі строки для видачі технічних умов на внутрішнє газопостачання, погодження робіт і підключення до газових мереж. У кожному регіоні України вартість робіт буде різнитися, загальноприйнятої ціни як такої немає, адже враховуватиметься тип лічильника, місцевості і газопроводу. Наприклад, при типорозмірі лічильника Ж4 у місті підключення до газової мережі буде коштувати 6910 грн, у сільській місцевості – 7120. Єдине, на що звернула увагу голова правління ПАТ “Чернігівгаз” Алла Ярова, підвищення тарифів для населення за користуванням газу не буде. Ну і звичайно нововведення не стосуються тих, хто отримав технічні умови на приєднання до газових мереж до 1 січня 2013, а саме будівництво розпочато до 1 липня цього ж року.

http://chodtrk.com.ua/?p=9281

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 1 новий випадок COVID-19

Виявлено 1 новий випадок COVID-19 16:39

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 червня в області зафіксовано 1 новий випадок COVID-19. Хворий - житель Чернігова, він перебуває на госпіталізації.

Кава з політиком Сергієм Гривко. ВІДЕО 15:34

У пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, у невимушеній атмосфері говорили про різноманітні аспекти роботи народного депутата 9 скликання від партії «Слуга народу» Сергія Гривко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:12

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,9% населення.

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини