Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 вересня, 08:13:15

Платники податків Чернігівщини отримали більше 60 млн. грн. бюджетного відшкодування

24.04.2013   15:45Агенцiя

За перший квартал 2013 року 85 суб’єктів господарювання задекларували до відшкодування ПДВ у розмірі 67,3 млн. грн. На поточні рахунки 65 платників відшкодовано 60,3 млн. грн. податку на додану вартість.

Про це повідомила начальник відділу контролю за правомірністю бюджетного відшкодування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Чернігівській області Ірина Соболева.

За її словами, під процедуру автоматичного відшкодування ПДВ потрапило 7 підприємств області, які отримали 49,7 млн. грн. бюджетної компенсації податку.

Кількість платників, які відповідають критеріям автоматичного відшкодування ПДВ, з року в рік зростає. Для порівняння, якщо з моменту запровадження системи автоматичного відшкодування ПДВ у 2011 році критеріям відповідали 5 підприємств на загальну суму 131,9 млн. грн., у 2012 році – 8 на суму бюджетної компенсації 165,4 млн. грн., то у І кварталі 2013 року – 7 на 49,7 млн. грн..

Це такі підприємства, як ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “Провіант”, ТОВ “Новофіл”, ТОВ “СП Чексіл-Аріадна”, ПАТ “Чернігівський механічний завод”. Варто зауважити, що всі платники одержали автоматичне бюджетне відшкодування своєчасно і без порушень встановленої процедури та термінів.

Працівники податкової служби області пильно стежать за правомірністю задекларованих до відшкодування сум ПДВ. Так, за результатами роботи протягом першого кварталу 2013 року упереджено неправомірно задекларований до відшкодування ПДВ на суму 6 млн. грн..

Варто нагадати, що автоматичне відшкодування ПДВ є досить успішним сервісом для платників – лише 26 днів від моменту подачі декларації до фактичного одержання коштів. Відбір платників для автоматичного відшкодування здійснює комп’ютерна База даних. Втручатися в цей процес податківці не можуть, тобто абсолютно виключається будь-який вплив людського фактора.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 25 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 вересня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Для голосування за проєкти Бюджету участі залишилося чотири дні

Для голосування за проєкти Бюджету участі залишилося чотири дні 16:04

У Чернігові голосування за подані в цьому році проєкти Громадського бюджету (Бюджету участі) триватиме ще всього чотири дні, до 30 вересня включно.

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 27 вересня по 3 жовтня

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 27 вересня по 3 жовтня 16:03

У Чернігові цього тижня в центрах масової вакцинації, розташованих у приміщеннях торгових центрів ЦУМ і Голлівуд, а також у приміщенні обласної ради (пр. Миру, 43), працюватимуть з вакциною Pfizer - як для першої, так і для другої вакцинації.

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19 13:49

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 вересня в області щеплено 324 137 осіб (39,8% від загальної кількості населення).

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн 13:47

Чернігівським районним судом 16 вересня 2021 року винесено рішення про визнання винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства) жителя м. Чернігів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини