У Замглайському аграрному училищі – порушень на 192 тисяч гривень
Спеціалісти Держфінінспекції в Чернігівській області під час ревізії Замглайського аграрного професійно-технічного училища виявили фінансових порушень на загальну суму майже 192 тис. грн.
Так, з’ясувалося, що за рахунок бюджетних коштів училище сплачувало комунальні послуги, спожиті орендарем – ПП Білоус, яке організовувало харчування учнів. Це призвело до втрат на суму майже 25 тис. грн.
Ще 23 тис. грн училище незаконно витратило на заробітну плату сумісників, основним місцем роботи яких є ПП Білоус. Порівнявши графіки роботи працівників приватного підприємства та їдальні, які фактично є одними й тими ж особами, фінінспектори дійшли висновку, що вони незаконно отримували одночасно дві заробітні плати.
Також на порушення чинного законодавства у 2011-2012 роках стипендіальна комісія училища незаконно позбавила стипендій учнів на загальну суму більше 13 тис. грн.
За результатами ревізії закладу Держфінінспекція направила вимоги про усунення порушень і застосувала фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Крім того, складено 5 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 164-2 КУпАП та ініційовано звільнення двох посадових осіб. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Чернігівської області та управління освіти Чернігівської ОДА.
Олена Помазна, начальник відділу інспектування у сфері освіти і науки Держфінінспекції в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.