Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 липня, 01:02:01

Кількісний та якісний склад найманих працівників Чернігівщини у 2012 році. ДОВІДКА

22.04.2013   07:43

На кінець 2012 р. на підприємствах, в установах та організаціях області (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) було зайнято 221,1 тис. штатних працівників.

За статевою ознакою облікова кількість жінок перевищила кількість чоловіків і склала 56,9%. Традиційно чоловічими сферами прикладання праці залишалися лісове господарство (85,6%), металургійне виробництво та виробництво готових металевих виробів (81,4%), оброблення деревини та виробництво виробів із деревини, крім меблів (81,1%) та будівництво (78,5%).

Жіноча праця більш поширена в охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги (83,4%), у сфері діяльності готелів та ресторанів (82,6%), виробництві шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів (81,9%), текстильному виробництві, виробництві одягу, хутра та виробів з хутра (79,1), освіті (77,2%), фінансовій діяльності (75,1%).

Аналіз даних щодо розподілу найманих працівників за окремими віковими групами свідчить, що на кінець 2012 р. на підприємствах було задіяно 62,9 тис. молодих працівників (у віці 15–35 років), або кожен четвертий працюючий. Більш пріоритетною сферою працевлаштування для молоді була фінансова діяльність і торгівля, де частка зазначеної категорії працівників складала близько половини всіх працюючих.

Кількість працівників передпенсійного віку на кінець 2012 р. становила 31,9 тис. осіб. Серед них більше половини (57,1%) – жінки.

Наприкінці 2012 р. кожен шостий працівник отримував пенсію (36,9 тис. осіб). Дві третини працюючих пенсіонерів отримали пенсію по досягненню пенсійного віку, кожен четвертий – по інвалідності, решта – за вислугу років. Найчастіше праця пенсіонерів використовувалась у виробництві електричного, електронного та оптичного устатковання (31%), виробництві машин та устатковання (28,2%). Працівникам зазначених видів діяльності призначено пенсію переважно по досягненню пенсійного віку.

На кінець минулого року кількість працівників із вищою освітою всіх рівнів становила 118,7 тис. осіб, або майже кожен другий працюючий. З повною вищою освітою працювало 66,0 тис. осіб, з них 1,5% – мали науковий ступінь. Працівники з повною вищою освітою переважали у державному управлінні (64,2% облікової кількості штатних працівників), фінансовій діяльності (57,1%), дослідженнях та розробках (56,7%), ), освіті – 55,7%.

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 16:12

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

Підлітки зі Сновщини взяли участь у менторській програмі "Покоління Перемоги" 15:39

Досягати спільних цілей навчилися десятикласники та десятикласниці Сновської громади під час участі в менторській програмі «Покоління перемоги» від GoGlobal. Крім цього, надолужили прогалини зі шкільних предметів, удосконалили свої комунікаційні навички та підтягнули фінансову грамотність.

Майже мільярд гривень компенсацій: на Чернігівщині триває реалізація програми «єВідновлення» 15:15

Програма «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло, реалізується в області більше року. За цей час на Чернігівщині нараховано компенсацій на майже мільярд гривень.

Чотири ліцеї та 23 гімназії. У Чернігові перепрофілювали заклади загальної середньої освіти 14:33

Тобто, змінили тип шкіл та затвердили їхні статути у новій редакції. Відповідне рішення затверджене на 41-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 10 липня.

Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки 13:48

Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини