Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 05:44:31

Доброякісна продукція – запорука здоров’я громадян

18.04.2013   07:14Агенцiя

У квітні поточного року підписано Меморандум про співробітництво між Державною інспекції сільського господарства (Кекух В.Ф.) та Інспекцією з питань захисту прав споживачів (Наконечний В.Я.) в Чернігівській області.

руки

руки

Сторони розглядають у рамках цього Меморандуму дієвий інструмент взаємодії для поліпшення ефективної державної політики у сфері боротьби з постачанням небезпечної та неякісної плодоовочевої продукції на території області.

Основою співпраці є захист законних прав та інтересів споживачів, контроль за дотриманням підприємствами та організаціями, незалежно від форм власності та господарювання, вимог стандартів, технічних умов, інших нормативних документів під час реалізації товарної продукції плодоовочівництва.

Враховано те, що у процесі спільної співпраці з початку року здійснено 8 перевірок і встановлено 39 порушень в частині маркування плодоовочевої продукції.


Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини