Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 17:54:19

Прокуратура: найбільші зарплатні борги у підприємств Чернігова, Прилук та Ніжина

17.04.2013   13:07

Шляхи ліквідації заборгованості заробітної плати обговорено на міжвідомчій нараді в прокуратурі області

В прокуратурі Чернігівської області відбулася міжвідомча нарада з питань стану додержання законодавства у сфері оплати праці. У нараді спільно з прокурорами взяли участь керівники обласних управлінь юстиції, Державної податкової служби, статистики, територіального відділення Держінспекції з питань праці.

Як зазначили учасники наради, незважаючи на вжиті заходи, рівень заборгованості залишається високим і станом на 1 квітня поточного року становить майже 21 млн. грн. Найбільші борги мають підприємства міст Чернігова (10 млн. грн.), Прилуки (4,5 млн. грн.), Ніжина (4,3 млн. грн.).

Особливо турбує своєчасність оплати праці на економічно активних підприємствах, яка становить майже 12 млн. грн. Саме на таких 28 підприємствах вчасно не отримали заробітну плату понад 4 тисячі працівників.

Керівники підприємств продовжують допускати факти невиплати заробітної плати. У поточному році за такими фактами прокурорами Ічнянського району та м. Чернігова вже відкрито кримінальні провадження.

За результатами наради визначено конкретні організаційні заходи щодо забезпечення неухильного додержання законів у сфері оплати праці.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини