Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 01:12:55

Відбулися чергові загальні збори акціонерів ПАТ “Чернігівгаз”

15.04.2013   11:02Агенцiя

ПАТ “Чернігівгаз” провело чергові загальні збори акціонерів, для участі у яких зареєструвалися акціонери, які у сукупності володіють 65,93% від загальної кількості голосів акціонерів.

Згідно з порядком денним, акціонери заслухали й затвердили звіти органів управління ПАТ “Чернігівгаз”, зокрема: річну фінансову звітність за 2012 рік, звіт Правління, Наглядової ради, Ревізійної комісії та визначили основні напрями роботи товариства на 2013 рік.

Згідно річного звіту, чистий прибуток ПАТ “Чернігівгаз” за 2012 рік склав 3 млн. 105 тис. грн.

Розглянувши результати діяльності Товариства за 2012 рік, акціонери вирішили спрямувати 100% чистого прибутку на розвиток виробництва.

Загальними зборами було затверджено ряд змін у персональному складі Наглядової Ради та Ревізійної комісії.

Основними акціонерами ПАТ “Чернігівгаз”, відповідно до зведеного облікового реєстру власників цінних паперів є:

ПАТ НАК “Нафтогаз України” – 25% статутного капіталу; ПАТ “Агропромкомплект” – 19,65% статутного капіталу; ПАТ “Ролюкс” – 19,65% статутного капіталу; ТзОВ “Ласфано Україна” – 13,25% статутного капіталу; ПАТ “Газтек” – 13% статутного капіталу.

Довідка. ПАТ “Чернігівгаз” – одне з найкрупніших підприємств Чернігівської області. Основна сфера діяльності – розподіл та постачання природного газу. Система газопостачання Чернігівщини – це майже 13,5 тис. км розподільчих газопроводів та вводів, 491 газорегуляторних пунктів, 1604 газорегуляторних пунктів шафового типу, 954 станцій катодного захисту. Загальний рівень газифікації природним газом становить 60,98%. Природним і скрапленим газом користуються більше 455 тис. квартир і домогосподарств, 191 промислове підприємство, 1792 підприємств компобуту, 609 бюджетних установ. Щорічні обсяги транспортування та реалізації складають майже 894 млн. м3 газу/рік.

 

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.