Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 08:01:05

"Чернігівобленерго" переобрала наглядову раду

11.04.2013   10:12Агенцiя

Акціонери енергопостачальної компанії "Чернігівобленерго" на своїх загальних зборах 10 квітня переобрали спостережну раду. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Зокрема, акціонери переобрали на наступний термін голову спостережної ради компанію Hartlepool Finance Corp і членів наглядової ради компанії Grayham Investments Limited (обидві - Британські Віргінські острови), Bikontia Enterprises Limited і Larva Investments Limited (обидві - Кіпр).

Під час підготовки до річних загальних зборів, акціонери товариства мали можливість ознайомитись з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного.

Також на зборах було заслухано звіт Правління ПАТ "Чернігівобленерго" про результати фінансово-господарської діяльності у 2012 році та прийняття рішення за наслідками розгляду відповідного звіту. Внесено зміна до статуту ПАТ "Чернігівобленерго".

2012 рік "Чернігівобленерго", за попередніми даними, закінчила з чистим прибутком 72703000 гривень.

23,205% акцій "Чернігівобленерго" належить Bikontia Enterprises Limited, 24,992% - Larva Investments Limited і 25% - UA Energy Distribution Holding (всі - Кіпр).

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.