Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 23:44:12

Понад 384 мільйони гривень перерахували чернігівські митники до Держбюджету протягом січня-березня 2013 року

10.04.2013   08:05Агенцiя

Протягом І кварталу 2013 року Чернігівською митницею Міністерства доходів і зборів України перераховано до Державного бюджету України понад 384 мільйони гривень.

При цьому найбільші суми митних платежів були сплачені за результатами митного оформлення мінеральних добрив, тютюнової сировини, нафтопродуктів, шин та покришок, виробів з шоколаду, тракторів, корму для тварин, тютюну для промислового виробництва, пива та вантажних автомобілів.

Протягом 3-х місяців 2013 року митники здійснили митне оформлення понад 582 тисяч тонн вантажів, через митний кордон прослідувало 724 тисячі громадян, здійснено пропуск 226 тисяч транспортних засобів та 1,4 мільйони тонн вантажів.

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області з початку року складає 335,16 мільйонів доларів США, з них експорт складає 93,25 мільйони доларів США та імпорт – 241,91 мільйон доларів США., що за вартісними показниками – на 8% (25,08 мільйонів доларів США) та за ваговими – на 28% (63,37 тисячі тонн), більше ніж за відповідний період минулого року.

Основними торгівельними країнами-партнерами при здійсненні зовнішньоекономічних операцій суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності протягом першого кварталу були Російська Федерація (28% загального товарообігу), Республіка Білорусь (16%), Великобританія (11%).

Зберігається позитивна тенденція до зменшення середнього часу митного оформлення товарів за митними деклараціями. Порівняно з аналогічним періодом минулого року час оформлення декларацій у митному режимі “імпорт” скоротився у 1,4 рази до 53 хвилин, у митному режимі “експорт” – у 1,3 рази – до 51 хвилини, у митному режимі “транзит” – у 1,4 рази – до 13 хвилин. Аналогічно зменшується відсоток проведених митних оглядів до кількості оформлених митних декларацій: у режимі “імпорт” на 3,4%, “експорт” – на 16,9%, “транзит” – на 2,2%.

***
Нагадуємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини