Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 01:00:54

Понад 384 мільйони гривень перерахували чернігівські митники до Держбюджету протягом січня-березня 2013 року

10.04.2013   08:05Агенцiя

Протягом І кварталу 2013 року Чернігівською митницею Міністерства доходів і зборів України перераховано до Державного бюджету України понад 384 мільйони гривень.

При цьому найбільші суми митних платежів були сплачені за результатами митного оформлення мінеральних добрив, тютюнової сировини, нафтопродуктів, шин та покришок, виробів з шоколаду, тракторів, корму для тварин, тютюну для промислового виробництва, пива та вантажних автомобілів.

Протягом 3-х місяців 2013 року митники здійснили митне оформлення понад 582 тисяч тонн вантажів, через митний кордон прослідувало 724 тисячі громадян, здійснено пропуск 226 тисяч транспортних засобів та 1,4 мільйони тонн вантажів.

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області з початку року складає 335,16 мільйонів доларів США, з них експорт складає 93,25 мільйони доларів США та імпорт – 241,91 мільйон доларів США., що за вартісними показниками – на 8% (25,08 мільйонів доларів США) та за ваговими – на 28% (63,37 тисячі тонн), більше ніж за відповідний період минулого року.

Основними торгівельними країнами-партнерами при здійсненні зовнішньоекономічних операцій суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності протягом першого кварталу були Російська Федерація (28% загального товарообігу), Республіка Білорусь (16%), Великобританія (11%).

Зберігається позитивна тенденція до зменшення середнього часу митного оформлення товарів за митними деклараціями. Порівняно з аналогічним періодом минулого року час оформлення декларацій у митному режимі “імпорт” скоротився у 1,4 рази до 53 хвилин, у митному режимі “експорт” – у 1,3 рази – до 51 хвилини, у митному режимі “транзит” – у 1,4 рази – до 13 хвилин. Аналогічно зменшується відсоток проведених митних оглядів до кількості оформлених митних декларацій: у режимі “імпорт” на 3,4%, “експорт” – на 16,9%, “транзит” – на 2,2%.

***
Нагадуємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.