Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 січня, 14:42:38

У Чернігові можна буде отримати 50 тис. грн. за покупку підроблених ліків

24.11.2011   16:49Агенцiя

До 19-го грудня в Чернігові запрацює мережа "Безпечна аптека", до якої увійдуть близько 200 аптек

Про це "Коментарям" повідомив Президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк. За його словами, з пропозицією розробити таку мережу аптек у раду безпеки пацієнтів звернулися самі фармацевти Чернігова.

"Суть у тому, що покупцеві будуть гарантувати, що він вживає оригінальні препарати, а не фальсифікат. Якщо ж споживач все ж буде незадоволений якістю придбаних ліків, і на комісії буде доведено, що препарати були дійсно неякісні, то він отримає компенсацію в розмірі 50 тис. грн.", - розповів Сердюк.

Каса для виплати потенційних компенсацій, як зазначив представник спілки захисту прав пацієнтів, формуватиметься за рахунок щомісячних відрахувань із аптек.

"Власники аптек зацікавлені в тому, щоб їм довіряли, і для цього не шкода відраховувати в касу, скажімо десять чи двадцять гривень на день. Суму ми ще уточнюємо, як і деякі інші моменти", - зазначив Сердюк.

За словами експерта, Рада захисту прав та безпеки пацієнтів готовий займатися впровадженням даного проекту і в інших містах України, проте поки що ніхто з регіональних фармацевтів не пропонував співробітництва.

comments.ua

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини