Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 09:07:21

Чернігівщина нарощує площі зберігання зернових та овочів

06.04.2013   13:06Агенцiя

Цього року в області продовжується реалізація інвестиційних проектів з розбудови виробничої інфраструктури.

Елеватор

Елеватор

«Сьогодні аграрії Чернігівщини демонструють успішну роботу не лише в збиранні рекордних врожаїв, а й у розширенні потужностей для зберігання збіжжя. Будівництво елеваторів та овочесховищ є свідченням розвитку агропромислового комплексу області, гарантією продовольчої безпеки, доступних цін тощо», – наголосила заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Римма Олексенко.

За її словами, у 2012 році в області було введено 6 сучасних елеваторів сукупною потужністю 284,6 тисяч тонн. Ще на 2-х елеваторах уведено в експлуатацію 1-у чергу будівництва сукупною потужністю 105 тисяч тонн. Цього року заплановано збільшити площі під зберігання зерна до 132 тисяч тонн на 4 елеваторах.

Минулого року реконструйовано та введено в експлуатацію 4 сучасні овочесховища із застосуванням новітніх технологій зберігання продукції, загальною площею 4755 м. кв. потужністю 2830 тонн. Залучення інвестицій в поточному році, дозволить ввести в експлуатацію ще 3 овочесховища із застосуванням новітніх технологій зберігання продукції, загальною потужністю 12,9 тисяч тонн. На їх будівництво інвесторами заплановано витратити 
5535 тисяч гривень, - зазначила Римма Олексенко.

Доречно згадати, що поряд з будівництвом елеваторів та овочесховищ постійно нарощується потенціал сушильного господарства. В області діє 169 сушарок на різних видах енергоносіїв, в тому числі 15 сушарок введено в експлуатацію у 2012 році. Цьогоріч планується ввести 14 сушарок загальною продуктивністю біля 10 тисяч тонн на добу. На сьогодні вже запрацювала 1 сушарка в ТОВ «Журавка» Варвинського району.

Прес-служба Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця 09:02

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця, який розшукується компетентними органами іноземної держави для відбуття покарання за торгівлю людьми

18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області

18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області 08:59

1 грудня розпочинається 18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у Чернігівській області

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19 08:49

11 960 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 1 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 088 дітей та 207 медпрацівників.

Реалії судової охорони: Деснянський районний суд - рік під пильним оком професійної охоронної структури

Реалії судової охорони: Деснянський районний суд - рік під пильним оком професійної охоронної структури 08:41

Рік тому під надійну охорону Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшли всі судові установи, які відправляють правосуддя в обласному центрі.

В Україні з 1 грудня зростуть виплати для безробітних і пенсія

В Україні з 1 грудня зростуть виплати для безробітних і пенсія 08:37

В Україні 1 грудня втретє за рік зросте розмір прожиткового мінімуму, від якого залежить багато соціальних виплат, зокрема пенсії та допомога на дітей.