Обсяги реалізованої промислової продукції за січень-лютий 2013 року. ДОВІДКА
Підприємства Чернігівської області за січень-лютий 2013 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2010,6 млн.грн., з якої 12,0% реалізовано за межі України.
Більше половини (56,1%) загального обсягу реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів - 36,6%, виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності - 8,6%, машинобудування - 4,0%.
Частка підприємств із постачання електроенергії, газу, пари становила 33,4%, добувної промисловості - 9,9%.
Підприємства обласного центру реалізували більше половини загального обсягу промислової продукції області, м. Прилук - 19,4%.
Промисловим підприємствам переробної промисловості (без урахування підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів) надійшло замовлень на виробництво продукції на суму 597,7 млн.грн., з них 23,9% від іноземного замовника.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.