Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 22:21:01

Є стимул і для податківців, і для платників

03.04.2013   16:07Агенцiя

В.о.Голови ДПС у Чернігівській області Ігор Скоріков під час апаратної наради зазначив, що хоча завдання першого кварталу були напруженими, але податківці Чернігівщини забезпечили їх виконання.

У січні була нестандартна ситуація – найбільший платник податків "АТ ТК "ВАТ Прилуки” перейшов на облік до центрального офісу з обслуговування великих платників. Крім того, рентна плата за нафту, газ та газовий конденсат через зміни у податковому законодавстві була відмінена, а плата за користування надрами почала сплачуватися лише у лютому. Тож кожен місяць першого кварталу вимагав від податківців максимального зосередження на організаційній та аналітичній роботі.

Протягом першого кварталу від платників Чернігівщини до загального фонду державного бюджету надійшло майже 450 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Основні надходження забезпечені за рахунок плати за користування надрами – 190 млн.грн, податку на додану вартість -  майже 122 млн.грн., податку на прибуток – 119,6 млн.грн., збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ – 5,7 млн. грн.

До місцевих бюджетів надійшло 369,3 млн.грн., що на 11 відсотків (на 36 млн. грн.) більше, ніж за відповідний період минулого року.

Питома вага податку на доходи фізичних осіб у формуванні місцевих бюджетів склала 70 відсотків. Його надійшло майже 258 млн. грн., що на 17,6 млн.грн. або на 7,3 відс. більше, ніж за січень-березень 2012 року.

За рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися на 51,5 млн.грн. Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло 32,6 млн.грн.

Враховуючи високий рівень добровільної сплати податків, Ігор Скоріков наголосив на необхідності зміцнення партнерських стосунків з платниками та підвищенні рівня надання сервісних послуг. До речі, у 17 інспекціях та відділеннях області працюють центри обслуговування платників податків, де надається повний комплекс податкових послуг - приймання податкової звітності, видача дозвільних документів та довідок, приймання вхідної кореспонденції, надання консультацій тощо.

Позитивні підсумки роботи податкової служби мають бути досягнуті і за підсумками квітня. Таке завдання головний податківець області визначив для колективу. Адже від результатів роботи податкової служби залежить своєчасна виплата зарплат, пенсій,  фінансування шкіл, лікарень, дитячих садків, різних соціальних програм. Саме це має бути стимулом для податківців - ефективно працювати, а для платників – дотримуватися високої податкової культури.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.