Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 06:17:43

Є стимул і для податківців, і для платників

03.04.2013   16:07Агенцiя

В.о.Голови ДПС у Чернігівській області Ігор Скоріков під час апаратної наради зазначив, що хоча завдання першого кварталу були напруженими, але податківці Чернігівщини забезпечили їх виконання.

У січні була нестандартна ситуація – найбільший платник податків "АТ ТК "ВАТ Прилуки” перейшов на облік до центрального офісу з обслуговування великих платників. Крім того, рентна плата за нафту, газ та газовий конденсат через зміни у податковому законодавстві була відмінена, а плата за користування надрами почала сплачуватися лише у лютому. Тож кожен місяць першого кварталу вимагав від податківців максимального зосередження на організаційній та аналітичній роботі.

Протягом першого кварталу від платників Чернігівщини до загального фонду державного бюджету надійшло майже 450 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Основні надходження забезпечені за рахунок плати за користування надрами – 190 млн.грн, податку на додану вартість -  майже 122 млн.грн., податку на прибуток – 119,6 млн.грн., збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ – 5,7 млн. грн.

До місцевих бюджетів надійшло 369,3 млн.грн., що на 11 відсотків (на 36 млн. грн.) більше, ніж за відповідний період минулого року.

Питома вага податку на доходи фізичних осіб у формуванні місцевих бюджетів склала 70 відсотків. Його надійшло майже 258 млн. грн., що на 17,6 млн.грн. або на 7,3 відс. більше, ніж за січень-березень 2012 року.

За рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися на 51,5 млн.грн. Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло 32,6 млн.грн.

Враховуючи високий рівень добровільної сплати податків, Ігор Скоріков наголосив на необхідності зміцнення партнерських стосунків з платниками та підвищенні рівня надання сервісних послуг. До речі, у 17 інспекціях та відділеннях області працюють центри обслуговування платників податків, де надається повний комплекс податкових послуг - приймання податкової звітності, видача дозвільних документів та довідок, приймання вхідної кореспонденції, надання консультацій тощо.

Позитивні підсумки роботи податкової служби мають бути досягнуті і за підсумками квітня. Таке завдання головний податківець області визначив для колективу. Адже від результатів роботи податкової служби залежить своєчасна виплата зарплат, пенсій,  фінансування шкіл, лікарень, дитячих садків, різних соціальних програм. Саме це має бути стимулом для податківців - ефективно працювати, а для платників – дотримуватися високої податкової культури.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня 12:47

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді 12:33

Пекурівка на Городнянщині відома як центр старостинського округу, до якого також входить сусідня Політрудня, а ще - як місце, де здійснюють свою діяльність ТОВ Торговий Дім "Ратібор" та СВК "Зоря", які працюють в тісному симбіозі з ПрАТ "Городнянський комбікормовий завод".

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України 09:57

Найближчої середи, 6 липня, у Коропі (неподалік ринку) відбудеться благодійний ярмарок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини