Діяльність вантажного автотранспорту Чернігова у 2012 році. ДОВІДКА
На початок 2013 р. підприємства м.Чернігова налічували 6774 одиниці автотранспорту, з них 1035 (15,3%) – орендовані.
Порівняно з 2011 р. кількість рухомого складу скоротилася на 3,6%.
У структурі транспортних засобів найбільшу частку становили вантажні автомобілі (38,4%), пасажирські легкові – 30,0%, спеціальні – 21,4%. Решта – це пасажирські автобуси (10,2%).
Упродовж 2012 р. вантажний автотранспорт обласного центру перевіз 599,6 тис.т вантажів, що на 10,1% менше, ніж рік тому. Вантажооборот виконано в обсязі 173,3 млн.ткм, що на 31,3% більше показника 2011 р. Комерційні перевезення склали 70,8% загального обсягу вантажних перевезень, решта 29,2% – для власних потреб підприємств.
Питома вага обсягу вантажоперевезень у загальнообласному показнику становила 5,2%, вантажообороту – 37,3%.
Вантажні автомобілі, в основному, працювали на дизельному паливі. Ними використано 70,0% загальної кількості дизпалива, витраченого автотранспортом обласного центру, та 44,1% – газу стисненого.
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:55
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
Наша мета – ще більше укриттів для садочків та шкіл Чернігівщини: БФ «Янголи Свободи» – на зустрічі з командою ОВА 09:29
Днями представники Міжнародного благодійного фонду «Янголи Свободи» зустрілися з заступником голови Чернігівської ОДА Іваном Ващенком.
На Чернігівщині вже зібрали понад половину ранніх зернових 08:46
На Чернігівщині триває жнивна кампанія. Станом на 6 серпня аграрії області обмолотили 219,2 тисячі гектарів сільськогосподарських культур.
12 серпня: цей день в Україні і світі 08:19
День 1630 Російська агресія - Day 1630 Russian aggression
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.