Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 17:15:06

Доходи одного жителя Чернігівщини становили в середньому 2035,6 грн.

22.03.2013   15:27

Джерела доходів населення області в ІІІ кварталі 2012 року

Середньомісячні сукупні ресурси (доходи) середньостатистичної сім’ї області у III кварталі 2012р становили 3949,2 грн., що на 16,7% більше, ніж у відповідному періоді 2011р. Про це свідчать дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств.

Доходи одного жителя Чернігівщини становили в середньому 2035,6 грн. – найвищий показник серед областей Поліського економічного району. Як і раніше, найвищі доходи мали кияни (3021,2 грн.), середньодушові сукупні ресурси яких в 1,5 рази перевищили аналогічний показник середньостатистичного українця (2064 грн.). Найменш забезпеченими були жителі Сумської області (1749,5 грн.).

Основним джерелом надходжень у бюджет сім’ї області залишаються оплата праці та пенсії, частка яких зросла та становила 38,4% та 25,7% відповідно. Стипендії та соціальні допомоги (готівкові та безготівкові) складали 3,9% сімейного бюджету.
Зменшилася до 11,7% частка доходів від особистого підсобного господарства. Доходи від підприємницької діяльності та самозайнятості становили 3%.

Суттєвою була допомога від родичів та інших осіб грошима та продуктами харчування – 6,5%.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини