Про стан ринку праці Чернігівської області та діяльність служби зайнятості у січні-лютому 2013 року
У січні-лютому 2013 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 23 тис. громадян, з них взято на облік протягом двох місяців 7,6 тис. осіб, що на 19,5% більше, ніж у минулому році.
На початок березня 2013 року у банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 1,5 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 12 облікованих осіб (на 1 березня 2012 року - 13).
За направленням служби зайнятості протягом січня-лютого 2013 року отримали роботу 2,4 тис. незайнятих громадян - на 17,6% більше, ніж за цей період минулого року, з них 101 особа - шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом двох місяців 2013 року набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію 700 безробітних.
До участі в роботах тимчасового характеру було залучено 90 осіб. Безробітні працювали у сільському господарстві та займались благоустроєм населених пунктів.
Станом на 1 березня 2013 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 18 тис. безробітних громадян - на 1,9% більше проти аналогічного показника торік (17,7 тис.).
Галина Штик, заступник начальника відділу статистики та прогнозування ОЦЗ
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).