Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 липня, 04:08:21

Про підсумки та перспективи роботи агрокомплексу Чернігівщини

13.03.2013   08:07Агенцiя

12 березня за участю заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Шанойла відбулось засідання колегії Департаменту агропромислового розвитку ОДА, на якому розглядався спектр питань, що стосувалися підсумків роботи агропромислового комплексу області за 2012 рік та перспектив розвитку в 2013 році.

“Чернігівщина має величезний незадіяний потенціал і управлінці та аграрії мають працювати над його використанням – наголосив Олександр Шанойло. – Досягнувши високого рівня розвитку агросектора економіки в попередніх роках, ми просто зобов’язані утримати та закріпити отриманий результат”.

Підводячи підсумки роботи сільськогосподарських підприємств області за минулий 2012 рік, слід зазначити, що з індексом 107,9% Чернігівщина увійшла у п’ятірку передових областей у державі за темпами росту виробництва сільськогосподарської продукції. Зібраний найвищий за всю історію урожай зерна – понад 2,9 млн. тонн та намітилися тенденції до нарощування поголів’я великої рогатої худоби (2%) і поголів’я свиней (6%).

На колегії були розглянуті питання стану врегулювання майнових та земельних відносин в аграрному секторі економіки області, підсумків роботи підприємств харчової та переробної промисловості за 2012 рік та основні завдання на 2013 рік тощо.

Особливу увагу було приділено організаційним заходам щодо реалізації ініціативи Міністра аграрної політики та продовольства України М.В. Присяжнюка “Рідне село”.

Як зазначила заступник директора Департаменту Римма Олексенко: “Надаючи перевагу створенню сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, голови сільських і селищних рад ще раз підтверджують, що саме кооперативні формування дадуть можливість включити вироблену фермерськими та особистими селянськими господарствами продукцію в маркетинговий ланцюг, підвищити додану вартість продукції шляхом покращення первинної обробки та зберігання, підвищити безпечність та якість сільськогосподарської продукції”.

З метою покращення кінцевих результатів господарювання учасниками засідання визначено основні пріоритетні напрямками розвитку агропромислового комплексу області на 2013 рік: формування конкурентоспроможного аграрного сектору, забезпечення його стабільного та ефективного функціонування, збереження позитивних темпів зростання сільськогосподарського виробництва, комплексний розвиток виробничої і соціальної інфраструктури села, покращення на цій основі умов життя та праці селян.

Насамкінець директор Департаменту Анатолій Максак підсумував:
“Питань, над якими ми маємо працювати і які сьогодні були озвучені на засідання колегії, багато. Тож будьмо відповідальними і послідовними в ході виконання завдань, що стоять перед нами. Спираючись на талант та енергію аграріїв Чернігівщини, ми досягнемо поставлених цілей та зробимо заможнішим українське село”.
 

Останні новини Чернігівщини

Відомий блогер навчав як просувати Чернігів у соцмережах

Відомий блогер навчав як просувати Чернігів у соцмережах 21:43

Навчання для працівників управлінь міської ради і громадських активістів, які хочуть просувати Чернігів у соціальних мережах, провів у ці вихідні в нашому місті відомий тревел-болгер Павло Федькович (Pavlo Fedykovych).

Поліція розслідує спробу підпалу пам’ятника у Чернігові

Поліція розслідує спробу підпалу пам’ятника у Чернігові 21:39

За фактом хуліганських дій двох молодиків, які увечері 12 липня спробували підпалити монумент на честь визволителів Чернігова від німецько-фашистських загарбників, поліція відкрила кримінальне провадження.

Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини 41 раз залучались до ліквідації надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини 41 раз залучались до ліквідації надзвичайних подій та надання допомоги громадянам 21:33

Упродовж минулого тижня з 8 по 15 липня вогнеборці підрозділів Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини ліквідували 34 пожежі, під час яких одну особу врятовано.

Перша сесія Вертіївської ОТГ у більшому форматі пройшла на

Перша сесія Вертіївської ОТГ у більшому форматі пройшла на "відмінно" 21:26

30 червня відбулися вибори у п’яти сільських радах, які приєдналися до Вертіївської об’єднаної територіальної громади. Були обрані семеро депутатів, які представлятимуть інтереси виборців приєднаних територій у Вертіївській сільській раді. Про це повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

Заяви до поліції: протягом вихідних у Чернігові невідомі пошкодили сім біл-бордів двох канддатів

Заяви до поліції: протягом вихідних у Чернігові невідомі пошкодили сім біл-бордів двох канддатів 21:17

Спостерігачі ОПОРИ в понеділок, 15 липня, зафіксували в обласному центрі (ВО №205, ВО № 206) сім зафарбованих білбордів кандидатів в народні депутати України Валерія Куліча (самовисуванець) та Максима Микитася (самовисуванець). Обидва кандидати вже звернулися до правоохоронців з відповідними заявами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини