Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 травня, 08:59:46

На ринку продовольства Чернігівщини загальне зниження споживчих цін становило 0,2%

13.03.2013   08:00

Про індекси споживчих цін на товари та послуги

Індекс споживчих цін (інфляції) у лютому 2013 р. в області становив 99,8%, в Україні – 99,9%.

У більшості регіонів в лютому 2013 р. спостерігалася дефляція і найнижчий показник (99,5%) зафіксовано в Харківській області.

На ринку продовольства області загальне зниження споживчих цін становило 0,2%. Найбільше (на 1,1-1,4%) подешевшали м’ясо та м’ясопродукти, цукор, яйця; на 0,3-0,9% – масло, риба та продукти з риби, овочі, фрукти та сало. У той же час на 1,2% зросли в ціні хліб та продукти переробки зернових; на 0,5-0,6% – молоко, сири, макаронні вироби та кондитерські вироби з борошна.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива підвищилися на 0,3%.

Зростання вартості перевезень пасажирським залізничним та автодорожнім транспортом (на 1,2% та 0,5% відповідно) стало основним чинником подорожчання транспорту в цілому на 0,1%.

Подорожчання освіти на 0,5% відбулося за рахунок зростання плати за послуги закладів дошкільної та початкової освіти на 0,8%, плати за навчання у вищих навчальних закладах – на 0,5%.

Разом із цим на 0,9-1,5% знизилися ціни на побутову техніку, телефонне обладнання, одяг і взуття, аудіотехніку, фотоапаратуру та обладнання для обробки інформації.

Останні новини Чернігівщини

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини. ДОВІДКА

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини. ДОВІДКА 08:41

У січні–березні 2019 р. Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 7% більше, ніж за аналогічний період минулого року, на суму 192 млн.дол. США.

Для української армії - більше 109 мільйонів гривень військового збору

Для української армії - більше 109 мільйонів гривень військового збору 08:11

Протягом січня–квітня поточного року платниками податків Чернігівщини сплачено понад 109 млн грн військового збору, що спрямовується для потреб національної армії.

Влада Чернігівської області кришує масове мисливське браконьєрство в Міжріченському заповідному парку?

Влада Чернігівської області кришує масове мисливське браконьєрство в Міжріченському заповідному парку? 07:35

У Чернігівській області є Міжрічинський регіональний ландшафтний парк площею 80 тис. га, він має не тільки всеукраїнське, а й загальноєвропейське значення, так як є одним з найбільших в Україні "пологових будинків" лосів.

Поліція вилучила з незаконного обігу зброю

Поліція вилучила з незаконного обігу зброю 07:08

Набої до вогнепальної зброї, два обрізи, постріл до підствольного гранатомета і навіть саморобний вибуховий пристрій – такі небезпечні «іграшки» виявила поліція в рамках операції «Зброя та вибухівка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини