Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 03:16:29

Фермерське господарство отримало подяку міністра

04.03.2013   10:31Агенцiя

Колектив фермерського господарства «Бутенко» з Дягови отримав Подяку міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка.

Олексій Бутенко

Олексій Бутенко

«За багаторічну сумлінну працю та високі показники діяльності» – зазначено в нагородному документі.

Скромно, без галасу, по-сімейному відзначило ФГ «Бутенко» свою круглу дату – у грудні минулого року виповнилося рівно 20 років з часу його офіційного заснування.

Сорок працівників, не рахуючи сезонних робітників, виковують зараз селянські будні. Троє синів підтримують і розвивають розпочату Олексієм Івановичем справу справжнього господаря. Підростають шестеро онуків.

А розпочиналося все далекого вже 1992 року із трьох з половиною гектарів ріллі. Зараз ФГ «Бутенко» – сучасна і передова аграрна фірма, з перспективами та серйозними досягненнями у сфері картоплярства, планами розвитку тваринницької галузі. Багато зроблено для розвитку рідного села.

"Наше слово"

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини