Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 12:22:47

Заробітна плата в області в січні 2013 року. ДОВІДКА

01.03.2013   07:18

У січні 2013 р. на підприємствах, в організаціях та установах Чернігівської області (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 215,1 тис. штатних працівників.

Їхня середня заробітна плата порівняно з січнем 2012 року зросла на 11,2% і становила 2268 грн. (в Україні – 3000 грн.).

Реальний рівень заробітної плати (з урахуванням зростання споживчих цін та сплачених податків) відносно січня 2012 р. становив 112,3%.

Серед більш оплачуваних у січні 2013 р. були працівники, зайняті в фінансовій та страховій діяльності, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, добувній промисловості і розробленні кар’єрів, де нарахування в 1,5-1,7 раза перевищили середньообласний показник.

Водночас найменше нараховано заробітної плати працівникам, зайнятим у виробництві автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, тимчасовому розміщуванні й організації харчування, поштовій та кур’єрській діяльності.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:19

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

1 грудня: цей день в Україні і світі

1 грудня: цей день в Україні і світі 10:03

День 1377 Російська агресія - Day 1377 Russian aggression

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини