Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 22:28:20

Чернігівщина – 2012. Підсумки року: три п’ятірки

22.02.2013   12:04Агенцiя

Позитивну роботу області в галузі сільського господарства 19 лютого 2013 року було відзначено на розширеному засіданні колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України, в якому взяв участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко. Повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Така оцінка є об’єктивною, адже Чернігівська область посіла 5 місце серед регіонів за підсумками рейтингового оцінювання діяльності агропромислового комплексу України. Чернігівщину випереджають такі регіони як: Черкаська, Київська, Сумська та Харківська області.

З індексом 107,9% область увійшла також у п’ятірку передових областей у державі за темпами росту виробництва сільськогосподарської продукції.

Зібраний найвищий за всю свою історію урожай зерна – понад 2,9 млн. тонн при середній урожайності 43,1 ц/га, забезпечив, знову ж таки, п’яту сходинку серед восьми кращих регіонів України по збиранню зернових культур у 2012 році.
У сільськогосподарських підприємствах за минулий рік нарощено поголів’я великої рогатої худоби (+1,6%) та корів (+0,5%), що дало можливість закріпитись на другому місці в країні по їх чисельності після Полтавської області.

Слід зазначити, що на колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України були оголошені подяки за сумлінну працю та досягнуті результати в ім’я економічного розквіту України. Серед нагороджених і наш земляк – голова фермерського господарства “Бутенко” Менського району Олексій Бутенко.

Коментуючи ситуацію в аграрному секторі області директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Анатолій Максак наголосив: “Перш за все – це є результатом клопіткої, наполегливої праці селянина-трудівника. Хочеться відмітити, що отримані досягнення не є кінцевою межею, оскільки аграрний потенціал області ще далеко невичерпаний. Тому перед нами сьогодні стоять завдання не лише наростити обсяги виробництва, але й щоб отримані результати знайшли своє відображення у розвитку сільських територій”.

Останні новини Чернігівщини

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист 10:48

Щодня ми виконуємо багато завдань, які потребують від нас концентрації уваги. Через завантаженість можна легко забути про важливий момент або взагалі про саму справу, в результаті чого можуть виникнути проблеми.

Смачні рецепти вихідного дня: 12 смачних заправок для овочевих салатів 10:34

Ось і настане скоро літо - той чарівний час, коли велика кількість овочів дозволяє нам вести здоровий спосіб життя і харчуються не калорійною їжею. Як ви розумієте, мова зараз йде про салати.

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад 10:29

Петрушка, базилік, кріп, кінза, рукола не лише додають стравам особливого смаку, а й вельми корисні. Для довготривалого зберігання зелені застосовують замороження та сушіння.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня 10:18

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 17 по 23 травня 2021 року.