Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 04:07:45

Зовнішня торгівля товарами на Чернігівщині у 2012 році. ДОВІДКА

22.02.2013   08:04

Протягом 2012 р. підприємства та організації Чернігівщини експортували товарів на 542,4 млн.дол.США, що на 29,5% більше, ніж у 2011р. Від іноземних партнерів отримано товарів на 544,8млн.дол.США, що становило 96,9% від рівня 2011 р.

Партнерами підприємств та організацій області були 108 країн світу.

П’ятірку найбільших торгових партнерів в експорті очолює Росія, до якої поставлено товарів на 141,6 млн.дол.США, або 26% загального обсягу області. Далі йдуть Білорусь (53,5 млн.дол.), Іспанія (35,3 млн.дол.), Молдова (20,5 млн.дол.), Італія (19,4 млн.дол.).

Основними статтями експорту були зернові культури, вироби з паперу та картону, готові харчові продукти, деревина й вироби з неї, текстильні матеріали та текстильні вироби, частка яких складала 72,8% загального обсягу.

Майже дві третини (65%) імпорту забезпечували Російська Федерація, Білорусь, Німеччина, Бразілія, Польща та Італія.

В асортименті імпорту переважали готові харчові продукти, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, папір та картон, засоби наземного транспорту, крім залізничного, продукція хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості, текстильні матеріали та текстильні вироби, на які припадало 78,8% загального обсягу.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини