Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 21:35:25

У січні надходження до бюджету зросли

21.02.2013   13:51

“Від бізнесу податківці вимагають сумлінної сплати податків і соціальної відповідальності: стати прикладом високої податкової культури для інших платників податків, брати участь у створенні іміджу нашої держави на міжнародних ринках капіталу”, –

такими словами відкрив зустріч з представниками ЗМІ начальник ДПІ у м. Чернігові Федір Уляненко.

Підтвердження цьому є, те, що у січні 2013 року до зведеного бюджету надійшло 83,5 млн. грн. платежів. Порівняно з січнем 2012 року надходження зросли на 11,4 млн. грн.

Державний бюджет отримав 41,6 млн.грн., у т.ч. до загального фонду 41,1 млн.грн..

Забезпечено кошти по податку на прибуток у сумі 11,2 млн.грн. та податку на додану вартість у сумі 26,3 млн.грн. надходження по податку на прибуток перевищують минулорічний збір на 8,4 млн.грн.
До місцевих бюджетів за перший місяць нового року надійшло 42,0 млн. грн., доведені індикативи перевиконані на 2,4 млн.грн., приріст до минулорічних показників склав 5,6 млн.грн. Податку на доходи фізичних осіб надійшло 28,6 млн.грн., що на 1,3 млн.грн. більше, ніж торік.
Також він нагадав, що з 1 січня 2013 року розпочато кампанію з декларування громадянами свого майнового стану і доходів, отриманих ними протягом 2012 року.

Не оминув і податок на нерухоме майно. Так, з 1 січня 2013 року вступила у силу норма Податкового кодексу, згідно з якою житлова нерухомість, яка перебуває у власності як фізичних, так і юридичних осіб (у тому числі і нерезидентів), обкладатиметься податком. Оподатковуватимуться будівлі, які відносяться до житлового фонду, а саме – житлові будинки, прибудови до них, житлові будинки садибного типу, квартири, котеджі та кімнати у багатосімейних квартирах.

Також були обговорені питання про створення відділу реєстрації користувачів Управління (Центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, де видаються ключі безкоштовно. Відділ почав діяти з 30.05.2012. За цей термін зареєстровано 6700 платників податків та видано понад 11000 посилених сертифікатів.

Ірина Берегова

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини